Revír - Epizoda 4 (2023) (epizoda) odpad!

Pořád hrozný…zápletka by byla dobrá, ale natočený je to strašně..

Volha - FOXTERIÉRY (2023) (epizoda)

Tak tohle je dobrý! Hodně dobrý! Syrovější než Vyprávěj. A jestli se někdo pohoršuje nad mluvou..tak takhle se mluvilo a pozdějc v osmdesátkách ještě hůř. A takhle to mezi lidma fungovalo.. moc hezká ukázka naší minulosti.

Revír - Epizoda 3 (2023) (epizoda) odpad!

Máš dobrý herce, zajímavý prostředí, evidentně i celkem slušnej rozpočet a natočíš uplnou srágoru..na papíře to asi všechno vypadalo dobře..ale nechali to natočit úplný amatéry. Jinak si to nedokážu vysvětlit. A kdo navrhl aby Matásek vypadal takhle, by mě taky zajímalo.

Boj o budoucnost (2022)

Vetřelci, exoskelety, velký kvéry, bojový roboti , téměř nepřetržitá akce..jenže je to celý natočený, tak sterilně digitálně jakoby jste prostě jen čučeli na videohru..

Vražda v Paříži (2023)

Na pátek večer u televize ideální oddechovka. Finále na Eifelce mě bavilo. Jennifer je furt kus a Sandler lepší než v prvním díle.

Noční agent (2023) (seriál)

Úplně v pohodě oddechovej seriál, s feelingem z dob prvních 24 hodin.

Vem si mě (2022)

Jako proč ne. Na domací odpolední pokoukání pěkně natočený, dobře zahraný a naprosto nezávadný.

Meet Cute (2022)

Ženský neuměj cestovat časem! 😀😀Měla by kouknout na Lásky čas. Tak se to dělá..

Top Gun: Maverick (2022)

Esence chlapáckýho filmu bez jediný zbytečný scény! A Maverick má neskutečně sexy holku, která vlastní Bar a má Porsche a Loď!! Zhmotněnej sem každýho chlapa! Lítat ve stíhačkách , mít vlastní P-51, nejrychlejší motorku na světě a takovou ženskou k tomu!