Živí mrtví (2010) (seriál)

Nato, že tento seriál trhá žebříčky sledovanosti a sbírá mnoho cen, tak já zůstávám při jeho sledování relativně klidným. Po prvních dílech se kolovrátek otáčí a otáčí a já vidím pořád totéž, tak se začínám docela nudit.

Ryba jménem Wanda (1988)

Michael Palin byl naprosto skvělý. Jinak průměrná komedie (první část byla horší - za dvě hvězdy, druhá za čtyři hvězdy).

Kapitál (2012)

Vrcholem kapitalistické perverze byl potlesk před závěrečnými titulky. ___ Jak se z hlediska etiky liší práce bulvárního novináře a bankéře?

Člověk proti světu (2013) (pořad)

Videl jsem jeden dil z anglickeho Walesu, kde me adrinalinem zasahl "let" (zaveseni na lanovce Zip World) v bridlicovem lomu Penrhyn Quarry. Az pojedu do Walesu, tak toto rozhodne neminu. Diky za inspiraci Man Vs World.

Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)

Nebýt předabování mnoha nezaměnitelných hlasů, tak věřím, že seriál má o několik procentních bodů vyšší hodnocení a tím i celospolečenskou proslulost. Nedovedu pochopit, který chorý mozek toto napadlo. Pokud tento omyl pominu, tak nemůžu jinak, než dát nejvyšší hodnocení.

Requiem za sen (2000)

Spolu s filmem Trainspotting a My děti ze stanice Zoo nejlepší s danou tématikou.

Cena za něžnost (1983)

Viděl jsem film, tak otevřený a upřímný, že jsem se všemi postavami začal intenzivně prožívat každý moment. Místy jsem byl dojat štěstím, místy se mi samým smutkem svíralo hrdlo. Nemůžu si pomoci, ale vše na mě působilo, tak nefalšovaně a lidsky, že při psaní těchto řádků jsem pořád citově vytrhnutý. ___ Debra Winger zde byla obzvláště výborná.