Karamazovi (2008)

Ztrhující drama, při kterém hercům věřím cokoliv.

Rozmarné léto (1967)

"Vančurova čeština" hřeje člověka u srdce od začátku do konce a chvílema jsem se i styděl, za svůj současný jazyk.

Těsně vedle (2007)

Především miluju "stillerovky", takže už jen proto se mi film líbí. Jinak, je fakt, že už viděl lepší. Ale pokud člověk zrovna nevyhledává filozoficky smíšlející film, a stačí mu americká odpočinková komedie... tento film ho uspokojí.

Dr. House (2004) (seriál)

Jedinečný, bezkonkurenční seriál. Je pravda, že je někdy až moc odborný.

Protektor (2009)

Na tomto filmu nelze vytknout něco špatného. Výborná kamera, herecké výkony a dobové prostředí. Hodnotím 5ti hvězdičkami, protože mě opět nějaký film příjemně překvapil.

Ulovit miliardáře (2009)

Komerční film, který se snaží přiblížit české politické podsvětí. Film nemá absolutně žádný dějový spád, natož hlubší děj. Herecké výkony jsou ostrašující případ. Pokud srovná Vorlův "Gympl" a toto. Je to značné zhoršení od minule.

Vyprávěj (2009) (seriál)

Podle mě nejpovedenější seriál, co byl kdy v ČR natočen. Nevím zda ti, co zde hodnotí seriál jako odpad, se na to někdy dívali. Například ztrvátnění roku 1968 bylo lepší něž v některých českých filmech, které se zabývaly pouze tímto.

Případ nevěrné Kláry (2009)

Nechápu lidi, který o tomto filmu píšou odpad apod. Většinou jsou to lidi, kteří filmu terminátor jsou schopni dát 5 hvězdiček. Mě se film líbil... neokoukaní herci, hezké prostředí Prahy a Benátek atd.

Líbáš jako Bůh (2009)

Tak dobře jsem se dlouho nezasmál. Poledňáková je hold dobrá.