Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Nejlepší talk-show, která v totu chvíly běží na kterékoliv TV.

Baba na zabití (2003)

Skvěle udělané... a ten konec, ten mě dostal !!!

Oktoberfest (2006)

Klasický americký film podle vystříhaný podle šablony. Ale pokud se do děje zažerete něco to do sebe má...

Mamma Mia! (2008)

Zajímavě vsunuty písničky do děje. Dobrý film pro muže, skvělý pro ženy.

Byl jednou jeden... život (1987) (seriál)

Je to bombově vysvětlené. Člověka to baví přitom se učí lidské tělo, což se mu v životě nesmírně hodí.

Kobra 11 (1996) (seriál)

Podle mě nejlepší krimi seriál jaký kdy byl natočen. Každá díl má svojí pojintu a logiku. Když se kouknete na nějaké staré díly, je to strašné, ale ty nové jsou opravdu skvělé.

Poslední legie (2007)

Mezi špičku filmů např. Trója apod. bych to opravdu nezařadil. Dobrodružná pohádka kdy na konci filmu za dojemné hudby umírá jeden z hlavních hrdinů. (45%)

Divoké vlny (2007)

Skvělé animační prvky, které vypadají jako skutečný film, opravdu člověka vtáhnou do děje. Opravdu pěkný animák. Vřele doporučuju.

Spider-Man 3 (2007)

Jako vždy a u všeho je nejlepší jednička, tak stejně je tomu i u Spider-mana. Ale i tak má v sobě třetí díl svojí originalitu a děj. Na mě 3. díl udělal poměrně dobrý dojem a pokud čtyřka nebude, bude pro mě tato série filmů dobrou vzpomínkou na pavoučího muže.

Letiště (2006) (seriál)

Letiště byl nejlepší seriál jaký jsem kdy viděl... Skvělý herecké obsazení atd. Vždy jsem se těšil na pondělky a středy kdy to dávaly. Kdo to hodnotil známkou ,,odpad" ten to neviděl, protože by toho nebyl schopen. Skvělý:D (85%)