Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec (2006)

Trapná komedie s minimem vtipných scén, která má ještě zoufale přetaženou stopáž. Nuda, zlo, fakt mě to akorát naštvalo.

Na lince je vrah (2006)

Takový ten horor, který téměř každý zná, málokdo ho celý viděl a ještě méně lidí ho má rádo. Řemeslně zvládnuté (však to točil pan West), ale bez duše a bez nápadu. Vyvolává to ve mně pocit, jako bych fakt jen šlo o ty prachy na chleba. Pár laciných lekaček a pobíhání po baráku, snažící se navodit atmosféru, nezachrání absenci vražd a zajímavého záporáka.

Laid to Rest (2009)

Tak pro začátek bych řekl, že vraždy jsou kvalitativně na dost vysoké úrovni. To by bylo asi vše ke kladům tohoto filmu. I na horor to má příšerný scénář (možná žádný) a herci... jsou prostě špatní. Zabiják mi přišel dost nezajímavý a nevýrazný, ale počkám si na pokračování, kde se snad o něm dovíme víc.

Samotář v Seattlu (1993)

Velká slaďárna s minimem vtipu, která zaujme tím, jak krátkou dobu spolu hlavní postavy stráví na plátně.

Dolanův cadillac (2009)

Hodně slabá Kingovka s nevýraznou první polovinou. Druhá polovina celý film zachraňuje. Podle povídky se těžko točí celovečerní film. Slatera jsem nikdy moc nemusel, ale tady mě docela bavil. Vyplatí se vidět kvůli efektivnímu závěru.

Kazatel (2011)

Scott Charles Stewart se vrací a nabízí v podstatě to samé co minulý rok. A jako minule, i teď se mu povedlo sehnat hodně zajímavou hereckou sestavu, v čele s Paulem Betannym, který by si měl začít pečlivěji vybírat své role. Úvodní animovaná sekvence ve mně vzbudila maličké naděje, ale i ty po chvíli odpadly a Kazatel je další bezduché a zběsilé akční béčko, které se odehrává v zajímavém světě, ze kterého nám nic neukáže.

Určitě, možná (2008)

Hodně sympatické herecké obsazení ve filmu, který připomíná úspěšný seriál How I Met Your Mother. Škoda že se více nezapracovalo na komediální stránce filmu, která je naprosto válcována tou romantickou.

Gangsteři (2010)

Průměrné namachrované krimi s béčkovějším obsazením. Splácanina všeho možného, co už jsme viděli. Absolutně zbytečná Zoe Saldana. Akční scény nejsou špatné, ale víc jak 3 hvězdy ani náhodou...

Die (2010)

Zajímavý nápad, ale nudné zpracování. Fungovalo by lépe jako krátkometrážní film nebo povídka. Každopádně Elias Koteas je bezva a klidně se podívám na cokoliv, v čem se jen mihne.

Táta šampión (2009)

Hodně neobvyklá komedie s originálním scénářem, kterou natočila ta nejšílenější postavička z Policejní akademie. Bohužel se film strašně vleče a má spoustu hluchých míst a podivný konec.