The Yellow Handkerchief (2008)

Příjemný indie road movie stojící na čtyřech hereckých výkonech a pohledném americkém venkovu. William Hurt skoro tradičně skvělý. Na příběhu ale bohužel není naprosto nic vyjímečného a konec snad nikoho nepřekvapí.

Beneath the Darkness (2011)

Teda takhle mizerný scénář už jsem dlouho neviděl. Podprůměrný thriller bez špetky napětí a inovace. Myslím, že Dennis Quaid si prostě chtěl zahrát magora. A náležitě si to užívá. Chtěl jsem dát jednu hvězdu, ale za něj přidám druhou.

Sněhurka a sedm trpaslíků (1937)

Trpaslíci jednoznačně vládnou celému filmu. V době uvedení do kin... bez debat zázrak. Dnes... moc pěkná pohádka, které se nechce zestárnout. Jen ty písničky (až na vyjímky) v těch disneyovkách moc nemusím...

Divoška (2008)

Emma Robert je tu neskutečně nesympatická a Nick Frost tu má jen malý štěk. Šablonovitý děj je plný klišé. Víceméně ani jedna vtipná scéna. Ale mám docela slabost pro Juno Temple. Slabší dvě hvězdy.

Těžký zločin (2002)

Průměrné, slušně obsazené krimi, které zabijí neskutečně debilní závěrečná čtvrthodina.

Pravá blondýnka (2001)

Růžové a voňavé hovínko nalepené na podrážce vaší boty. Nudné, nevtipné, předvídatelné a přesto neskutečný kasovní trhák. Smutný, že při vyslovení jména -Reese Witherspoon- se většině vybaví tohle. To si Reese nezaslouží.

Blood Runs Cold (2011)

Ultralevná záležitost snažící se napodobit skvělý Fritt Vilt. Herci jsou strašní, postavy se chovají debilně a první (seznamovací) část filmu je neskutečně nudná. Za zmínku stojí jen záporák, který mě docela zaujal a kterého bych raději viděl v kvalitnějším filmu. A pokud někdy najdete na zemi Thompson, dejte mi vědět...

Podvod (2008)

Průměrný thriller se zajímavým obsazením, který mě ze začátku dost bavil. Postupem času mě bavit přestával a konec mě vyloženě naštval. Je mi docela záhadou, jak může jakýsi neznámý člověk do svého prvního (a zatím posledního) filmu nalákat jména jako McGregor, Jackman a další, když už při čtení scénáře si museli říct, že ten film tak trochu smrdí.

Královna ročníku (2007)

Hloupoučká šablonovitá komedie se sympatickou Amandou Bynes, kterou zachraňuje celkem usměvná banda geeků. Ten konec je tak zoufale trapnej, že skoro brečím, jen si na to vzpomenu.

Moje krásná učitelka (2011)

Jednoduchá příjemná komedie, která nenabízí nic nového. Čekal jsem malinko víc a Julia Roberts mě tu těžce nebaví.