Reservation Road (2007)

Slušně obsazené drama se standartní zápletkou, která se nesnaží o žádnou inovaci. Film, který si nezaslouží být milován ani nenáviděn...

Únos Heinekena (2011)

Průměrné dobové krimi, které se snaží o jakýsi morální přesah, který zas tolik nefunguje. Působilo to dost televizně, ale to by mi tolik nevadilo. Horší už je to s tou stopáží, kdy se závěr neskutečně vleče. Rutger Hauer mě dost baví.

Vetřelci (1986)

Jak změnit žánr, ale zachovat kvalitu -by James Cameron. Vetřelci vs mariňáci !!!

Vetřelec (1979)

Na dvě hodiny jsem se stal členem posádky vesmírné lodi Nostromo. Film, který nestárne.

Smrtonosná past (1988)

Nesmrtelná klasika. Zrození Johna McClanea. Zrození a zánik Hanse Grubera. Jeden z nejlepších akčních filmů vůbec. Výborný vánoční film.

Spiknutí (1997)

Slušný thriller, ale co z něj dělá nadprůměr je rozhodně výkon Mela Gibsona. Určitě jedna z jeho nejlépe zahraných rolí. Ve filmu je taky mnoho velice vtipných momentů. Richard Donner je zkušený řemeslník.

Teď a tady (2012)

Další ,,umírám, tak si chci ještě užít" film. Tenhle má skvělou Dakotu Fanning a Paddyho Considina. No co si budeme povídat, je to zase smutný jak sviňa...

Oběť zla (2007)

Zklamání. Neinvenční záležitost, která se v druhé půli dost táhne. Vážně škoda, první půlhodina neni špatná.

Rogue River (2012)

78 minut se vleče jako 3 hodiny, ale Bill Moseley pořád ty odporný úchyly umí.

Zkratky ke štěstí (2003) odpad!

Tenhle film je zbraň hromadného ničení. Alecu Baldwine, už nikdy nesedej za kameru, prosím. Uvědomuju si, že filmu značně uškodilo finální sestříhání, ale něco mi řiká, že i tak nestojíš jako režisér za moc. Předvídatelné, nevtipné a nudné.