3 dny na zabití (2014)

Kevin Costner jde po náckovi z Hanebnejch Panchartů (po tom kterýmu Eli Roth rozmlátil hlavu bejsbolkou), snaží se vychovávat svojí odcizenou dceru a do toho bojuje se smrtelnou nemocí. Trochu akční, místama vtipný a docela často sentimentální film, který moc neví pro koho je určen.

Hra na hraně (2013)

Na to jak se mi líbila zápletka okolo online pokeru na papíře, je to ve finále velkej průser. Debilní a nudný scénář, hodně rozpačité herecké výkony, naprosto zbytečná Gemma Arterton a ani jedna scéna, která by se mi nějak výrazně zapsala do paměti. Už jen z plakátu jde snad vycítit, že jde o rychle spíchlý pásový produkt, který je ale bohužel ještě navíc dost nudný a předvídatelný. Tohle si online poker nezasloužil.

Po zavírací době (1985)

Jako kdyby Scorsese vzal a zfilmoval základní koncept většiny mých zlých snů a přidal do toho trochu komedie. Člověk někam pospíchá, ale do cesty se mu staví jedna překážka za druhou, podivní lidé bez špetky porozumění, kteří ho obviňují a zdržují. Pravá noční můra. Přesně mezi 3-4 hvězdičkama, ale nakonec jen za tři, protože Martymu to vadit nebude a alespoň ty jeho pěticípé pětky lépe vyniknou.

Dům pro Irene (2012)

Skvěle zahrané drama s jednoduchou, ale silnou zápletkou. James Cromwell je na vrcholu svých hereckých sil. Škoda, že ho tu skoro nikdo nezná. Tyhle příběhy ze života mám moc rád.

Kocour (2003)

Takhle nějak bych si představoval oblíbený film průměrného pedofilního jedince.

Butcher Boys (2012)

Příšerně zahraný, ozvučený, natočený a napsaný, nízkorozpočtový nonsens. Snaha o další Texaský masakr je tam očividná, ale tvůrci bohužel zapomněli na budování atmosféry. S každou uplynulou minutou je film bizarnější a divák zjišťuje, proč je v žánru uvedena i komedie. Na to, že se tam od prvních pěti minut až do konce pořád něco děje, je to asi tak hodinu ukrutná nuda. Každopádně na konci jsem už jen nevěřícně kroutil hlavou a nebo se tu a tam prohýbal smíchy.

Něco jako Vánoce (2013)

Příjemný a civilní film, který měl lehce našlápnuto stát se pro některé třeba i vánoční klasikou. Paul Giamatti i Paul Rudd jsou skvělí a film má několik velice vtipných momentů. Ale jinak je to spíš taková vánoční depka... příjemná vánoční depka.

Muž s cejchem smrti (1990)

Dredatí Jamajčani jsou neskutečně trapní záporáci... i na Seagalovku. Má to nějaké vtipné momenty, Seagal má pár docela vtipných hlášek a chvilku tam zase běhá.

Něco jako láska (2005)

Absolutně ničím vyjímečný romantický film, který postupem času působil, jako kdyby měl už minimálně dvě a půl hodiny. Je zajímavé, že zrovna tento film, je všeobecně docela populární a dobře hodnocený. Škoda, že Norman Reedus se tam objeví jen na pár vteřin.

Pearl Harbor (2001)

Velkofilm se vším všudy, který těžce doplácí na zbytečnou romantickou zápletku. Začátek filmu je docela nudný, střed je to, na čem to celé stojí a konec je takový podivný (asi až zbytečný). Je to těsné mezi 3 a 4 hvězdičkami.. a nakonec dám tu čtvrtou.. třeba za Toma Sizemora střílejícího na japonské stíhačky z brokovnice. Tenhle film potřebuje zkrátit na dvě hodiny, vyhodit romantiku a zabít Afflecka v první půlhodině.