Nespoutaný Django (2012)

Jako vícero lidí jsem byl nedočkavý a film stáhnul, ale o víkendu jdu do kina. Po prvním shlédnutí jsem byl nadšený. Film se mi líbil. Na Tarantinovi se mi líbí, že nepodlehl 3D trendu a film je natočen klasicky. Občas je vidět ten Bčkový nádech což je fajn. Hercům nemám co vytknout. DiCaprio byl zezačátku celkem naprd. Ale jakmile se film odehrával v domě,tak DiCaprio začal opravdu hrát co to šlo. A mě se tam hodil perfektně. Film jsem viděl už 2x a určitě se podívám v týdnu ještě jednou než zajdu do kina. Po druhém dívání jsem si všímal detailů. Když si vezmete scénu s Rapem (dost lidí na to nadávalo), ale on si tam dělá jakože srandu i z dnešních černochů. J.Foxx jede na koni a podívá se jakože na vás a do toho rap. Jako v takových těch gangster black rap movies. Hodně se mi líbilo utahování si ke konci z DiCapria (jakmile byl střelen, tak Jackson zaječí jak ženská :D což mi doslova přijde jako posměch DiCapriovi na jeho romantické trháky). Mohl bych takhle psát dokola. Western je to výborný. Stopáž je podle mě akorát (když jsem se podíval kolik mi ještě zbývá po příjezdu do CandieLandu, tak jsem byl rád,že ještě hodina předemnou :-) ). Herecké výkony špičkové. Podle mě precizně sestříhaný,hudbou sladěný film. Nemám co vytknout (možná mohla být stopáž delší a mohlo být vidět jak Django roste z otroka v ostříleného frajera). Já hodnotím za plný počet. A vyrovná se to i ostatním Tarantinovkám,některé i předčí.