Pearl (2022) odpad!

Že prý horor, tak možná pro 5hvězdičkové jelimánky, co si cvrknou do textilu za zvuku svého prdu. Dnes by to bylo tupá jůtuberka, tyktokerka, atd. 102 minut o ničem, amatérismus nejhrubšího zrna. Jedna hvězda snad, za retardovanou hlavní předstasvitelku, její dementní obličej přesně sedí do této role. Ostatně má ho pořád stejn. Který ouchyla tuto "komediantku" pořád někam tlačí, je mi opět záhadou....

Jsi jako já (2021) odpad!

U nás v Alžíru je mnohem lépe než v "komunistické" Fracii. A proto tady zůstávám a vysávám jejich komoušský sociální systém, jsem přece uprchlík a mám na to právo. Jsem chudák, nemůžu si najít práci, protože jsem vyrůstal/a v pěstounské rodině a protože moje maminka byla tak hodná a chtěla se o mě pořád starat, neumím se přizpůsobit zákonům dané zamě a na vše kašlu. Nežeru vepřové a jiné jídla , ale pokud je vše halal, tak proč to nesníst, když je hlad, což Bojuji proti západu, ale miluji oblečení adidas, nike, používám vymoženosti typu mobilní telefon, notebook, televizi, metro, taxi a protože jste vy Evropané všichni tak zlí, pokusím se vás vyhodit do povětří. Aby jste věděli, že my se máme lépe nebo proč??? Doufám, že "projekt" byl hrazen ze 100% dotací z EU a něco málo také přispělo státem (našimi daněmi) sponzorované sdružení Romodrom Chudáci romové

Nimona (2023) odpad!

Typický šitfliks, po 30 sekundách je to hned bukvičákovina, vypnuto. Nebudu opět dětem vysvětlovat, že tito hošani jednou budou romatická šťastná rodina a jednou, když se budou mít hodně rádi, se dočkají miminka. Jak je to možné pane učiteli... Který z nich to odrodí je to už fakt vysvětlovat nebudu... Až bude celý svět plný těchno milášků, tak lidstvo vyhyne, protože po tisíce let je k reprodukci potřeba samička a samec a vy místní gejové na tom nic nezměníte. Rowlingovou na vás!!!

Silo - Stroje (2023) (epizoda) odpad!

Z Walkera se stala stará lesbická báb. Gratuluji Aplu překroucení knižní předlohy, podle LGBTIQ dementních norem. Jako obvykle produkce jabka stojí za velkou 3,14ču.

Silo - Den osvobození (2023) (epizoda) odpad!

Ano, je to podle předlohy, ale měnit postavy žena vs muž, mladý vs starý, přidávat věci, které v knize vůbec nejsou, tak to ne. Navíc hlavní "herečka" je jak labilní troska, která neumí do 5 napočítat. Četl to vůbec někdo?

Infinity Pool (2023)

Pokud chtěl někdo natočit psychologické drama na toto téma, mohl to udělat mnohem lépe, tak jako se to povedno jiným režisérům. Jedna hvězda dolů, za zbytečnou, nesympatickou, kachní neherečku Cleopatru Colemanovou a o hodně slabší prasátko Miu Gothovou.

Hra (2011) odpad!

Pozveme si jako levnou pracovní sílu z afriky a budeme se divit, že se nechtějí chovat jako ostatní civilizovaní lidé. Pak k tomu přidáme pár přitroublých rodičů, kteří svým dětem koupí mobily za mnoho tisíců, rozdají svým dětem plno peněz a tyto mladé najivní debílky pošleme do ulic. Pak se diví, že je tupí černoušci okradou. Zajeď te si do Ústí, Ostravy, Karviné, Děčína, bude z toho pokračování, more.

Krev a zlato (2023) odpad!

Borec nakonec: američtí černoušci v akci