Ali G Indahouse - Film (2002)

Je to úlet, ale tak proč ne. Když se přenesete přes některé zbytečné nechutnosti a nepovažujete za nutnost silný příběh. Reskept Ali Reskept.

X-Men: Poslední vzdor (2006)

Musím pochválit Ratnera, čekal jsem že tenhle díl bude slabší nebo přinejmenším nebude kvůli rukopisu režiséra zapadat. Až na sentimentální projevy a monology je tenhle díl lepší než předchozí dvě části. Hlavně akční scény jsou strhující. I když si myslím že by bylo jednodušší půjčit si nějakou loď tak se Magneto s tím mostem docela hecnul. Asi chtěl dokázat Jean že taky není žádné ořezávátko. Jsem rád že jakýs takýs prostor dostal můj oblíbený Pyro, ale zklamala mě Tulačka, která si fakt nezasloužila být nic víc než obyčejný člověk :) Všechny nové postavy byly skvělé, jak na straně dobra tak zla. Třeba mini souboj Juggernauta s Kitty (Shadowcat) byl zábavný. To jejich společné procházení zdmi bylo velmi romantické.

Ďáblův advokát (1997)

Skvělý Keanu Reeves a ještě lepší Al Pacino. Tenhle filmek má pro mě takovou zvláštní mrazivou atmosféru. Pacinovy monology jsou parádní. Zatím nejlepší snímek ve kterém se Reeves objevil. Věděli jste že: Lomaxe měl původně hrát Brad Pitt, později se spekulovalo o Edwardu Nortonovi a nebo Johnu Cusackovi a Charlize Theron trávila před natáčením hodinu denně 3 měsíce s psychoterapeutem aby "trénovala schizofrenii". Producenti taky potřebovali pro některé záběry mladší vzhled Ala Pacina, pro tento efekt použili materiály z filmu Zjizvená tvář z roku 1983.

O princezně, která ráčkovala (1986) (TV film)

Z televizních pohádek je tahle zřejmě nejlepší. A kdo se mnou nesouhlasí tak ten je amatérrrr :D

Python (2000) (TV film) odpad!

Nechápu jak něco tak pitomého mohlo vůbec vzniknout. Zřejmě nejhorší film, který jsem měl kdy možnost vidět. Producenti, režisére, scénaristo, herci styďte se.

Jay a mlčenlivý Bob vrací úder (2001)

Prostě jeden velký filmový úlet. Je tady spousta narážek na předchozí filmy Kevina Smithe, které nezasvěceným nic neřeknou, ale i bez toho to pro ně může být skvělá zábava. Vyzdvihl bych v roli poldy skvělého Willa Ferrella (Nekraďte už opice. > Jdi do řiti! > Jo, to je fér), ze spousty perfektních cameo rolí se mi nejvíce líbil Seann William "Stiffler" Scott. Tohle musíte vidět. Pro mě zatím nejlepší Smithovka.

Zoolander (2001)

Yeah, Hansel is very hot now. Jen více takových šílených komedií prosím. :D Věděli jste že: Owen Wilson hrál celou dobu v paruce, protože v té době točil také film Za Nepřátelskou Linií kde potřeboval krátké vlasy. Ve filmu nehrála jenom manželka Bena Stillera, ale také jeho sestra, otec a matka.

Spáč (1973)

Další nadprůměrná Woodyho komedie, stejně jako ve snímku Seber Prachy A Zmiz stíhá jedna povedená hláška druhou, ale najdou se i hluchá místa. Věděli jste že: hlas zlému počítači propůjčil Douglas Rain, který tímto způsobem parodoval svoji roli počítače Hala9000 ve Vesmírné Oddysee a hymna rebelů je stejná jako ve filmu Banání z roku 1971.

Ahoj, Terezko (2001)

Nejdepresivnější polský film, který jsem měl možnost vidět a vlastně jeden z nejdepresivnějších filmů vůbec. Robert Glinski dával mladým hercům možnost improvizace, také proto film působí velmi reálně. Je to první a zároveň nejspíš poslední snímek herečky Aleksandry Gietner, která v tomhle filmu nehrála, vlastně jen byla sama sebou. Doporučuju.

Vybíjená (2004)

Téhle komedii nechybí fakt nic, je to ještě o chloupek lepší než Zoolander, skvělé cameo si tady střihnul Lance Armstrong, potěšil taky David Hasselhoff a samozřejmě Chuck Norris. V Dodgeballu je ten nejvtipnější instruktážní filmek kde vysvětlují pravidla vybíjené. (dáč, dak, dip, div end... dáč). A taky už vím že přeběhnout dálnici v dopravní špičce je z 90% o psychice. Paráda :D