• Pohádka
  • Rodinný

Čápi s mákem (2010) (pořad) odpad!

a co s tím má společného Polhreich?

Lost in Austen (2008) (seriál)

Hlavní hrdinka se mi fakt nelíbila a zpočátku jsem se neustále scháněla po dálkovém ovládání. Nakonec jsem to ale vydržela do konce a .... nemůžu si pomoct, já jí toho Darcyho opět záviděla.

Berenika stříhá vlasy (1997) (TV film)

Trochu to připomíná Indiánské léto zařazené do starších časů

Kouzla králů (2008) (TV film)

Po dvou letech doplňuji komentář. Souhlas s tím, co tu někteří napsali - režie žádná a herecké výkony otřesné včetně jindy výborného Abrháma. Princezna sice hezká, ale asi měla zůstat radši němá. Snaží se tak možná Jitka Schneiderová, Simona Postlerová a "chudý lid" včetně Sváti Skopala. Musím ale říct, že pětiletá dcera poté, co nedávno viděla výstavu kostýmů a zatoužila tuhle pohádku vidět si jí teď nechává pouštět hodně často a patří momentálně mezi její favority. Takže je to fakt asi spíš pro děti ;-)

Pohádka o houslích a viole (2005) (TV film)

Děs a hrůza. Sice jsem to neviděla od začátku, ale to co jsem viděla mi fakt stačilo. Tohle mi rozhodně jako pohádka pro děti nepřišlo.

Oslí kůže (1970)

Souhlasím s většinou, chtělo by se vidět to znova :D

Hranice (2006) (studentský film)

Pointu jsem odhadla vcelku brzy, připomínalo mi to Swingtime...

Katyň (2007)

Nějak jsem se v tom ztrácela, bylo to na mě moc chaotické. Myslím, že by si takovýto námět zasloužil lepší zpracování

Zázraky života (2010) (seriál) odpad!

fakt si nepamatuju, kdy jsem něčemu dala odpad, ale teď si nemůžu pomoct. Tohle téma je mi v současnosti hodně blízké tak jsem chtěla vědět, o co go, ale je to utrpení. Trapné scény a herecké výkony mi připomínají některé filmy pro pamětníky a dojemná hudba z Láska nebeská mě dorazila