Novinářka z LA (Nina Dobrev), která má v lásce věčně pech, vyrazí na druhý konec Ameriky za chlápkem, co jí padl do oka v seznamovací aplikaci. Čeká ji ale někdo jiný. (Netflix)

Romulaa

Taka fajna vánoční jednohubka. Jasně, nebylo to nic světoborného, ale na navození vánoční atmosféry film poslouží úplně bez problému. Akorát teda, ústřední dvojice se mi k sobě hodila pouze kamarádsky a bohužel ne nějak víc. Ale co, i slza mi ukápla. ()

RigorMortis

Vianočná feel good romanťárna s Ninou Dobrev v hlavnej úlohe. Celkom príjemná záležitosť, ktorá však nebola nechutne presladená, ako sa u filmov takéhoto typu niekedy stáva. Film sa však nevyhol niekoľkým klišé, bol do veľkej miery predvídateľný, záver bol dosť uponáhľaný a keďže išlo o produkciu Netflixu, film obsahoval až prehnané množstvo zástupcov menšiny. Na príjemný večer s partnerkou pod perinou a s čajom v ruke ale ideál. ()

blazma

Romantické filmy kde se dají dohromady lidé, kteří jsou tak odlišní je už zkrátka klišé. Přidejte k tomu Vánoční tématiku a klišé se několika znásobuje. I přes to všechno. Je to odpočinková jednohubka a online seznamka tomu dává feeling aktuálního randění ve světě. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

JenYu

Hlavními tématy snímku jsou klišé a tahání za nos, ale dokoukat se to dalo. P.S. Oceňuju odkazy na mé oblíbené vánoční filmy. ()

Diaconix

Aha. Takže po černe přychazi na řadu žluta a tak se nam před očama rozvyja přyběh inspyrovany vanocama a Lazku nebezku. Tak vanoce skorem za bukem, tak ok, ale… Nejlepši na filmu je ten ťaman z čelem jak promitaci platno a z vyrazem chlapca, keremu pravě hodny stryček ukazal kouzlo prsta v řiti za obouručneho drženi ramen. Nina mu f tem zdarně sekundovala ze sfym tupym vyrazem a jedine dobre sceně přy tancu a zpěvu v baru, kdy ji kiwi pomohlo k tomu, že konečně vyjadřovala nějake emoce. Nuda na entu. Takže past, ale ni milostna, spiše past, u kere tu budu radostně kvikat ubulene metrakove dvojbradnice zatimco im ich nevybuřene stado koček niči byt. Radši sem měl kuknut na několikrat zminěnu Smrtonostnu past. Zdař buch! ()

DJMaroko

Příjemná nedělní jednohubka. Bavil jsem se. Na produkci Netflix tento počin příjemně překvapil. Sympatická Nina Dobrev. Určitě doporučuji koukat s drahou polovičkou. ()

Heywood

Netušil jsem, že uvidím vánoční film s tak vtipným scénářem a s tak uvěřitelnými průšvihy. Hodina pravdy sice připomínala Návrh, ale soundtrack vánoc a k tomu moderna doplňuje "vidlácký" příběh o klukovi, který je mimořádně inteligentní a holce, která je už "zoufalá" kočka ( s xovkama), ale v jádru fér. To vymanutí se z podnikání se svíčkami je také lehce podobné "Zatím co jsi spal," ale , když padají hlášky "Už jsem tě bez úspěchu několikrát vyhodil" nebo "Pero je silnější než penis" začnete u filmu lehce pořvávat smíchy. Romantika málokdy sbírá body a ocenění, ale život bez takových filmů by byl děsivá nuda. 75% a Láska nebeská? Jo jo... ()

Petper

Aj keď je to takmer identické všetkým vianočným romantikám , tak ako každý rok pred Vianocami je pre mňa ten čas , keď si takéto filmy dokážem dosť užiť. Dalo sa aj zasmiať , nijaký ten odkaz tam bol tiež. Za mňa slušná vianočná robotka . 70% 4* ()

Kohutik

Vianočný film o najväčšej dileme dnešných 30-tnikov o najlepšom filme Vianoc? Jasné, že áno. Yippee ki yay motherfucker!!!! ()

Veber

Celkem průměrný, lehce předvídatelný a přesto celkem milý film. Prima hudba (hlavně píseň Don't youbz Breakfast club). ()

honeysuckle

Romantická komedie, která bohužel nenabízí nic, co by nám už lépe nedodaly její předchůdci (viz např. „Návrh“, pokud chcete motiv falešné snoubenky, nebo „Láska přes internet“, pokud vás bere romance přes dopisování). Vlastně něco přece: je tu sympatická a nezvyklá ústřední dvojice (Nina Dobrev a Jimmy O. Yang) a docela vtipné popkulturní narážky. Bohužel pro mě, jediný moment, kdy jsem cítila chemii mezi hlavními hrdiny bylo během jejich skvěle zazpívané variace na „Baby, It's Cold Outside“. KDYBY to aspoň zůstalo komorní a milé jako na začátku, KDYBY se to obešlo bez neuvěřitelných trapasů (hrdinčina alergie na kiwi, zbytek si domyslete), KDYBY hrdinova rodina byla rozumější a nepořádala překvápko oslavy pro svého asociálního syna a holku, kterou sotva znají, KDYBY se to aspoň obešlo bez veřejných citových výlevů... Takhle se to mezi moje vánoční tutovky nezařadí, ale pro pořádek, s hlavní hrdinkou souhlasím: Smrtonosná past samozřejmě JE nejlepší vánoční film. ()

obedovapauza

Jak si Elena Gilbert myslela, že sbalí Paxtona Hall-Yoshidu a místo toho skončila na Stand-upu Jimmyho O. Yanga. Natalie je mladá, krásná a úspěšná...v jedné věci se jí přeci jen ale nedaří a tou je milostný život. Své potencionální partnery “loví” na seznamkách a ve většině případů se ze slibných nápadníků časem vyklubou buď podivíni nebo “ženáči”, co si chtějí jen povyrazit. Když si ale začne psát s Joshem cítí, že by to mohl být “ten pravý” a tak se rozhodne, že skočí na letadlo a překvapí ho na Vánoce. Překvapený však nebude jen Josh, ale hlavně Natalie...hned po příjezdu na místo je totiž přivítána Joshovou matkou, která je nadšená, že si syn konečně pozval domů děvče. Když se záhy objevuje i “objekt” jejího zájmu a onen “sympaťák” ze seznamky, je Natalie překvapená podruhé... Josh totiž není tím, za koho se vydává. Love hard je ukázková romantická komedie, kterých Netflix chrlí obrovské množství. Ničím úplně extra nepřekvapí, ale ani nezklame a za mne bylo obsazení Stand-up komika Jimmyho prostě super tahem. Darren Barnet je takové “Eye Candy” a Nina Dobrev ukazuje, že jí ty komediální role nakonec přeci jenom půjdou. (by Nikola) ()