Policjanci
Režie:
Łukasz WylężałekScénář:
Andrzej GołdaKamera:
Bogdan StachurskiHudba:
Marcin KrzyżanowskiHrají:
Tadeusz Huk, Radosław Pazura, Aleksandra Nieśpielak, Andrzej Andrzejewski, Andrzej Środziński, Jerzy Bończak, Krzysztof Kiersznowski, Tomasz Sapryk, Cezary Kosiński, Marek Barbasiewicz (více)Hrají
Tadeusz Huk
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Radosław Pazura
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Aleksandra Nieśpielak
Polsko
Nejlepší seriály:
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Andrzej Andrzejewski
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Lekarze (2012) (seriál)
Drž se (2022) (seriál)
Andrzej Środziński
Polsko
Jerzy Bończak
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Krzysztof Kiersznowski
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Tomasz Sapryk
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Kruk (2018) (seriál)
Velká voda (2022) (seriál)
Cezary Kosiński
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Kruk (2018) (seriál)
Klangor (2021) (seriál)
Marek Barbasiewicz
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Oslněni světlem (2018) (seriál)
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)
Zdzisław Wardejn
Polsko
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Czas honoru (2008) (seriál)
Bažina (2018) (seriál)
Paweł Deląg
Polsko
Nejlepší seriály:
sKORO NA mizině (2020) (seriál)
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)
Rodinné hry (2022) (seriál)
Tadeusz Szymków
Polsko
Nejlepší seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Strážce svědomí (2009) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Piotr Zelt
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)
Dorota Chotecka
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Anna Karenina (2000) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Aleksandra Konieczna
Polsko
Nejlepší seriály:
Učitel (2016) (seriál)
Král Varšavy (2020) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Anna Powierza
Polsko
Nejlepší seriály:
Klan (1997) (seriál)
Łucja Żarnecka
Nejlepší seriály:
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Tomasz Dedek
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Učitel (2016) (seriál)
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)