Blondie: Live!

7. Dreaming
8. One Way Or Another
9. War Child
10. Start Me Up
11. Call Me (Epistemolog)

Jara.Cimrman.jr

Torontský koncert má k vrcholům kapely Blondie dost daleko patrně i proto, že ukazuje skupinu těsně před rozpadem. Debbie se rozezpívává velmi pozvolna, kapela si to moc neužívá, publikum je chladné a jediný koho to evidentně baví je bubeník Clem Burke. Dokonce ani při Heart Of Glass neskáče publikum tak, aby si rozbíjelo hlavu o strop. Těsně před půlkou koncertu však přichází zlom - Debbie nachází hlasovou jistotu, kapela se začíná rytmicky pohupovat a diváci jsou konečně ve varu, který přirozeně graduje v závěrečném Call Me. Budu-li se do Toronta někdy vracet, tak se u vchodu zakecám s uvaděčkou, dovnitř půjdu až ve dvacáté minutě a pak budu naprosto spokojen. ()

Kusko.t2

Live koncert skupiny Blondie nakrúcaný pre HBO pred veľkým publikom v Toronte. Neviem ako je to možné, ale tento koncert mi pripadal taký všelijaký, priemerný. No nebol to síce ten najväčší hudobný výkon tejto skupiny, ale väčší problém mi robil napr. až moc účelový kameraman a celkový prístup k nakrúcaniu tejto show. Najviac mi vadil ten prístup a réžia Stana Harrisa. No nič, škoda. ()