Hrají
Pascal Breuer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Josef Ostendorf
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Gerd Silberbauer
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Brigitte Karner
Rakousko
Nejlepší seriály:
Vídeňská krev (2019) (seriál)
Fabrika na oficíry (1989) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Volkert Kraeft
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Wilfried Klaus
Německá říše
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Andreas Maria Schwaiger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kristina Walter
Rakousko
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Caroline Grothgar
Rakousko
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Berlín (2012) (seriál)
Adele Landauer
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Die Kommissarin (1994) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Julia Heinemann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Carl Heinz Choynski
USA
Nejlepší seriály:
Binny a duchové (2013) (seriál)
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Werner Eichhorn
Estonsko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Astrid Polak
Československo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Natascha Bub
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Karl-Heinz von Liebezeit
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Marie-Charlott Schüler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Maria Singer
Rakousko-Uhersko
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Caroline Schröder
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Gerhard Acktun
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hrabě Monte Cristo (1998) (seriál)
Simsala Grimm (1999) (seriál)
Malý rytíř Trenk (2011) (seriál)