RetroMan

Velmi vtipná soft-erotická parodie na známou Popelku, ve které uvidíte více, než si v klasické pohádce. Hudební čísla se celkem podařila, krása nahých žen a zejména humor ve scénkách je na 3*, podobný jako v kreslených pornopohádkách. Bohužel maj ingliš is not very gut, takže jsem nezachytil všechno, ale přesto pro anglicky rozumějící dospělé obecenstvo je to vtipná a hambatá šaráda. ()

Jirka_Šč

"Nepatří do rukou dětem." Věděl jsem, že tam bude trocha erotiky, ale ono to bylo spíš hippie porno. Takže jsem místy přeskakoval (zřejmě nejméně sympatický princ, jakého jsem kdy viděl, nevlastní sestry detto). Naštěstí to bylo i trochu zábavné. Asi nejvíc mě pobavila krátká scéna, ve které se černošský víla/sudička (který je mimochodem zloděj) přetahuje na chodbě plné lidí s králem o NAHOU Popelku (jeden ji drží za ruku, druhý za nohu). To se doopravdy jen tak nevidí!!! ()

curil

Popelka trochu jinak než jsme zvyklí a známe od Walt Disneye nebo našeho Vorlíčka. Zabalené do hávu muzikálu a erotiky, dokonce i vtipné. Nejšílenější nápad je zkoušet místo střevíčku při hledání princezny velikost něčeho jiného, každý si domyslí... ()

• Asistenta režie a hudebního koordinátora filmu dělal Richard Band, skladatel, který později vytvořil hudbu např. k filmu Re-Animátor (1985). (bubun)