Quiet se chystá na pomstu. John se ocitá v pracovní neschopnosti. Sweet Tooth vyvolává chaos během svého turné. (HBO Max)

Adramelech odpad!

Seriálům se většinou vyhýbám jak čert kříži. Název Zkroucený kov (Twisted metal) mě však zaujal natolik, že jsem se rozhodl zkouknout aspoň jeden díl. Vybral jsem si epizodu E05 se slibným názvem CRZSRDS, což je patrně nějaká zkratka. Pro sebe jsem si ji přeložil jako Co Robí ZaSRanej ĎaS a pln očekávání jsem tuto záhadu rozkliknul: Začíná to tím, že policie pátrá po nějakém mlékaři a čtyřprské ženské. Podle všeho jsou to oba zločinci těžkého kalibru. Černoch a běloška parkují na silnici a prohlížejí si nějaká hudební cédéčka. Potom ženská učí házet chlápka sekyrkou. On pak vypije skleněný střep v nějaké limonádě a zůstane ležet, asi mrtvý. Žena mu hodí na hruď polní kvítek a někam odejde. Následně vidíme mlékaře, obrovitého chlapa v masce klauna, který zabije jednoho vojáka tak, že mu do úst nacpe granát. Ve stejném duchu se odvíjí další děj, mrtvol je tam jak máku. Kdybych se díval na přírodopisný film o tom, jak blije žirafa, asi bych se bavil víc. V tuto chvíli má tato epizoda rovných padesát hodnocení s průměrem 76 % a žádnou recenzi. Nejsem seriálový maniak a dávám 0 procent čili odpad, avšak recenzuji. ()