Buta no liver wa kanecu širo

Otaku wa Bishoujo ni Buta Atsukai Sareru to Yorokobu (E01)

(epizoda)
  • Japonsko オタクは美少女に豚扱いされると喜ぶ (více)

gumbo odpad!

Je to přesně tak špatné, jak by jste podle názvu čekali. Ne je to vlastně ještě horší. Hlavní hrdina je totiž prase nejen s vnějšku, ale i z vnitřku. Úchylné, sexuálně neukojené prase. A seriál mu dá hned od začátku do vínku naprosto submisivní otrokyni, která se o něj bez reptání stará, splní každé jeho přání a které může neustále dokola říkat své úchylné představy, dívat se jí na kalhotky a ona se tomu jen červená. Odpad. 10 % ()

Katakimiku

Už od počátku sezóny bylo dost jasné, že tohle anime je zase jeden z těch ztracených případů, který se snaží zaujmout jen tím, že reinkarnuje hlavního protagonistu do první věci, co autora zrovna napadne. Výsledek je ,,překvapivě" naprosto katastrofální a hlavně nudný. Takového potenciálu, být tak divný až vlastně zábavný, seriál ani v nejmenším nevyužil a místo toho se soustředí na hlavního hrdinu co je DOSLOVA úchylný prase. Animace ani hudba taky nejsou nic extra. Kdo rád kouká na tyhle blbiny, tak má jasno, ale na rozdíl od letního Jidou Hanbakiho, není ani trošku hodný vašeho času, toť můj názor. Po prvním dílu drop. 2.1/10 ()