Sokuši cheat ga saikjó sugite, isekai no jacura ga marude aite ni naranaindesu ga.

• Japonsko Sokushi Cheat ga Saikyou Sugite, Isekai no Yatsura ga Marude Aite ni Naranaindesu ga. (více)

Epizody(12)

Po průjezdu tunelem se autobus s třídou středoškoláků na školním výletě ocitne v jiném světě. Mezi zmatenými studenty se vzápětí objeví nebezpečně vznětlivá dívka Sion, která jim vysvětlí, že si je vybrala kvůli jejich potenciálu a od teď budou muset všichni plnit úkoly, zvyšovat svou úroveň a zlepšovat schopnosti, které jim byly náhodně přiděleny, aby zjistila, kdo z nich se může stát mocným mudrcem. Pokud nikdo z nich tento potenciál nenaplní, všechny postihne osud horší než smrt. Mezitím, Yogiri Takatou, chlapec s tajemnou schopností zabít cokoliv třeba i jedinou myšlenkou, po celou dobu poklidně spí. (TheDarKnig)

Recenze uživatele Katakimiku k tomuto seriálu (2)

Sokushi Cheat (2024) (E01)

Chápu, že většina lidí to asi nedocení. Když se podíváte na úroveň příběhu, scénáře, postav nebo animace, tak je to děs. Ale jakýmsi záhadným způsobem je to dokonce až takový děs, že jsem už teď odhodlaná to dokoukat. Seriály typu Kamikatsu nebo Keijo se mi líbí právě proto, jak špatné jsou, kolikrát za díl se člověk chytá za hlavu, jak byl vůbec někdo schopný takovou kravinu napsat. Jenže u obou zmíněných případů je to viditelně záměr autora, nicméně tady se i navzdory všem blbostem seriál tváří, že to myslí vážně. Původní nápad je úplně mimo mojí kategorii seriálů, ale kvůli okolnostem jsem se stala částí cílovky, která si to bude fakt užívat. Zatím to pro mě plní ten účel ,,tak špatný až je to dobrý", takže naprostá spokojenost. 6/10 ()