vodnicka

+ po dvanáct až moc krátkých týdnů to byl můj zdroj serotoninu  pro změnu má u mě GMM TV velké plus..proč? + vrátili zpět TayNew + do už tak riskantního projektu, jako je remake úspěšného a fanoušky oblíbeného seriálu + dlouho trvající boj bo copyright issue, YouTube ban - dokázali se s tím poprat + a nakonec z toho bylo i mnou tolik vytoužené vylepšení japonské verze sorrynotsorry (i když tu mám taaak ráda) - vylepšili zejména side couples, komunikaci mezi postavami, ukázali, jak na dobrý vývoj postav v průběhu celého seriálu a taky si odpustili nějaké zbytečné drama v 11. dílu (jak už jsme v TH zvyklí) a závěrečná svatba byla první v GMM sériích - po všech těch zbytečně negativních komentářích po představení záměru natočit thajský remake jsem moc ráda, že se TayNew a tvůrcům dostalo zadostiučinění - kdyby last twilight neztratil v posledních dvou dílech docela dech, byly by oba seriály na prvním místě společně, Cherry Magic u mě vede ()

emkon

Tay a New jsou mými oblíbenci z jejich předchozích projektů (Tay z Dark Blue Kiss a Vice Versa, New z úžasného a nedoceněného serálu The Warp Effect), takže jsem se na tuto sérii hodně těšil. Hlavní postavy Karana a Achiho jsou zde ale bohužel napsané hodně křečovitě a zabržděně, takže příběh nemá žádné tempo. Vlastně se to rozjelo až v 11. epizodě, kde Achi odjíždí do jihovýchodní provincie otevírat novou pobočku, a zjišťuje, že je tam úplně jiný život, úplně jiný přístup lidí k práci, a baví ho se svými podřízenými chodit sportovat a chlastat. Ta epizoda neměla chybu. Jinak ale zklamání. Oproti japonskému originálu je zde mnohem lépe vykreslená a obsazená role doručovatele Mina. Ale to je tak vše. ()