Martrix

Že se o tomto dílku psalo i v USA se nedivím. Takový bizár se jen tak nevidí. A tím nemyslím muzikál v SF seriálu. Užili jsme si ho v nedávné Podprostorové rapsodii a chvíli před tím se dost často prozpěvovalo i v The Orville. Ale pozor...to neznamená, že před tvůrci nesmekám za velmi kvalitní produkci a hlavně...za to velké fan srdíčko. Ti lidi tohle dělají hlavně pro sebe, ve svém volném čase a dělají to nejlépe jak umí. Nejsem si jistý, jestli západní divák pobere ten ústřední fór s dovolenou, resp. s jejím převáděním, protože takhle to třeba v USA nefunguje, ale zcela jistě si to zvlášť amíci vynahradí zvolenými písněmi. Můj šálek kávy to není, ale kdyby mi někdo přiložil pistoli k hlavě a dal mi vybrat, jestli se podruhé podívám třeba na Rebel Moon, nebo na tohle...neváhám ani vteřinu. PS: filmeček je k vidění na Youtube ()

poejoe

Kdokoliv a kdykoli se bude věnovat s takovým nasazením tomu ,aby pobavil sám sebe i ostatní  zaslouží 5 hvězd malinko by chtělo propracovat jednotlivé charaktery postav ps : že jsou v nákladovém prostoru hlavní lodi naloženy tři průzkumné lodi z Červeného trpaslíka nebo je to standartní výbava ? ()