Wedding Impossible

• Jižní Korea Wedingimpaseobeul (více)

Epizody(12)

Ah-jeong Na (Jong-seo Jun), talentovaná, ale neuznávaná herečka, se snaží najít herecké příležitosti. Její milostný život je kvůli náročné kariéře také nulový. Do-han Lee (Kim Do-Wan), její přítel z dětství a dědic rodiny chaebolů, potřebuje falešnou manželku, aby uspokojil svou rodinu. Ah-jeong roli přijímá a ujímá se tak své první hlavní role – hrát manželku Do-hana. Jejich plán však ohrozí Do-hanův ambiciózní mladší bratr Ji-han (Sang Min Moon), který jako potenciální nevěstu představí jinou ženu, aby sňatek narušil a zajistil si vlastní úspěch. (mikki089)

Recenze uživatele Petra321 k tomuto seriálu (2)

Wedding Impossible (2024)

Z nejakého dôvodu som si myslela, že všetky kdramy majú 16 epizód... Neviem, predpokladala som, že je to také nepísané pravidlo. Keďže toto ich malo len 12 a obsah ma zaujal, neváhala som a pustila sa do pozerania. Všetky tri hlavné postavy som si obľúbila už prvého momentu a vďaka nim som tých 12 epizód zhltla za pár dní. Priznám sa, čakala som iné spracovanie konca, no aj toto sa mi veľmi páčilo. Herci k sebe pasovali a ich interakcie boli takmer bezchybné. Najviac som sa bavila na Ji Hanových výrazoch tváre. ()

Episode 4 (2024) (E04)

Najprv som infarktovala na začiatku, potom niekde uprostred hneď niekoľkokrát po sebe a koniec ma už zabil. ()