Gaga Chromatica Ball

USA, 2024, 118 min

Režie:

Scénář:

Sukdolakus7

Jestli Lady Gaga něco umí, tak je to koncertování. Já osobně zažil Chromatica Ball (dvakrát) na vlastní kůži v londýnském Tottenham Hotspur Stadium a užil jsem si každou vteřinu. A ačkoli samotná show není oproti jejím předcházejícím turné (The Monster Ball, The Born This Way Ball nebo artRave) nikterak okázalá, tak ani na chvíli nenudila. O to víc je tu kladen důraz na kvalitní pěvecký a taneční projev. Lady Gaga jako vždy nasadila plné tempo a udržela fantastickou energii od začátku do konce. ()

hrumsrt

Dar nejen hudební, ale kulturní ikony, jaký jsem zažil osobně v Německu a dodnes Vám řeknu přesné pořadí skladeb, anebo co měla "slečna Germanotta" na sobě a skoro neuplyne dne, kdy bych si nevzpomněl na ten úžasný večer.. Chromatica Ball není oslavou zpěvaččina posledního alba, nýbrž i celé její kariéry, kterou bezchybně reflektuje pečlivě seskládaný playlist. Zatímco si z úvodu připomenete její kultovní hity, které ji obratem vystřelily mezi hudební elitu, tak není nouze ani o nejkrásnější Shallow, či poslední hit v podobě velmi osobní Hold My Hand.. Klaním se nad atmosférou a tempem, které drželo celou show pohromadě, ale nejvíc si budu pamatovat na ta intermezza, kdy se jako člověk obrací k divákům.. HBO takhle navždy uchovalo jeden nezapomenutelný okamžik a dalo ho Vám všem k nahlédnutí! I když ta baseballová hřišťátka jsou nic ve srovnání s tím, co předvedly evropské fotbalové svatostánky.. Vrchovatá ukázka hudby, jaká tu byla v době, kdy ji hráli denně na óčku a mezi sebou se soutěžilo o prodej desek.. ()