Rowan Atkinson živě

(TV film)
  • Česko Show Rowana Atkinsona (více)

Rowan Atkinson, hvězda nesmírně úspěšných seriálů "Mister Bean" a "Blackadder", předvádí v tomto úžasném speciálním sestřihu svůj všestranný komediální talent. Sestřih obsahuje nejlepší hercovy skeče a výstupy z posledních několika let. Převážná většina z nich zatím ještě nikdy nebyla v televizi uvedena. Jsou v něm zachycena jeho vystoupení v divadlech "The Globe" a "Shaftesbury" v londýnském West Endu, na Broadwayi v USA a na turné ve Spojeném království, po Austrálii a v dalších vzdálených koutech světa. (oficiální text distributora)

GordonCZ

Ačkoliv divadlo nijak zvlášť nemusím, na toto představení bych kdykoli s chutí zašel. Rowan Atkinson ve vynikající formě a se stylem humoru ala Mr. Bean nebo Blackadder. Asi nejlepší je hned druhá část Fatal Beatings: "Quite Frankly, Mr. Perkins, if he wasn't dead, I'd have him expelled." -- "Beg your pardon?!" -- "Yes, expelled! If I wasn't making allowances for the fact that your son is dead, he'd be out on his ear!" -- "You mean he's dead?" -- "Yes, he's lying up there in a sickbay now, stiff as a board and bright green. And this is, I fear, typical of his current attitude..." Jednoduše britský humor vybroušený k dokonalosti. ()

Gilmour93

Věčné zatracení nezná úlevy. Je dobré vědět, že před nástupem do pekla se hodí odskočit si na malou, ale pokud jste cizoložník zařazený do fronty k minigilotině, nemusíte to zas až tak řešit.. Exkluzivní komický soubor obličejové mimiky, pohybových kreací a verbálního projevu. Jelikož ty první dva aspekty jsou už trochu známé z příhod jistého majitele plyšového medvídka, nejvíc jsem si užil ten poslední. Luciferův manažer, asertivní indický číšník, či projev otce nevěsty, který si už trénuji na svatbu mé dcery - trojice Atkinson, Curtis, Elton si zkrátka zaslouží absolutorium, stejně tak mediálně upozaděný Angus Deayton ve věčné roli distingovaného udivence. P.S.: Vsadím se, že Jeremy Irons by v demonstraci Shakespearovského herectví nedosáhl takové přesvědčivosti.. ()

MarekT

Podepisuji Oskarův komentář. Atkinsonovo mimické a konverzační umění se nedá popsat. To se vážně musí vidět. Celou show najdete na YouTube: Ďábelsky vřelé přivítání || Osudové výprasky || A nyní z ohromujícího Nazaretu || Neviditelný muž || Umění prohrávat || Kurz seznamování || Fotbaloví fanoušci po zápase || Růžové punčochy a spousta rekvizit || S takovými přáteli || A co Jones? - všechno v původním znění s titulky. ()

mistr97

Rowan Atkinson je bezesporu výborný komik. Neznám nikoho jiného, kdo by dokázal pracovat s mimikou tak jako on. Nejvíce ho znám pochopitelně jako Mr. Beana, divadelní představení v jeho podání tak pro mě bylo novinkou. Bohužel i přes to, že většina scének je povedená, tak mi přijde zdejší hodnocení dost přestřelené. Pokud bych tyto scénky viděl naživo v divadle, jistě by byl můj dojem lepší, ale při zhlédnutí doma v televizi to není takové. Navíc pár scének je přece jen slabších. 70 % ()

• V desáté části "Pink Tights And Plenty of Props", kdy Rowan Atkinson předvádí jednotlivé varianty otravy jedem, se vinou špatného střihu najednou z jeho ruky vytratí nádoba, kterou celou dobu držel. (GordonCZ)