Hrají
Maxl Graf
Německá říše
Nejlepší seriály:
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Eva Pflug
Německá říše
Nejlepší seriály:
Raumpatrouille - Die phantastischen Abenteuer des Raumschiffes Orion (1966) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Gundi Ellert
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Daniel Friedrich
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Rudolf Waldemar Brem
Německo
Nejlepší seriály:
Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Grit Boettcher
Německá říše
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Rozmarné jaro (2011) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Franziska Oehme
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Starej (1977) (seriál)
Ingrid Resch
Německá říše
Nejlepší seriály:
Sherlock Holmes (1964) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Karl Obermayr
Německá říše
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Immy Schell
Rakousko
Nejlepší seriály:
War and Remembrance (1988) (seriál)
Klaus Grünberg
Nejlepší seriály:
Nonni og Manni (1988) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Edda Pastor
Německá říše
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Siegfried Kernen
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Franziska Bronnen
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Werner Asam
Německá říše
Nejlepší seriály:
Berlín, Alexandrovo náměstí (1980) (seriál)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Sabine von Maydell
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Ingeborg Lapsien
Německá říše
Nejlepší seriály:
Silas (1981) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Ellen Umlauf
Rakousko
Nejlepší seriály:
Největší z Pierotů (1990) (seriál)
Joseph Balsamo (1973) (seriál)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Kunibert Gensichen
Německá říše
Nejlepší seriály:
Raumpatrouille - Die phantastischen Abenteuer des Raumschiffes Orion (1966) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Walter Buschhoff
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Das Erbe der Guldenburgs (1987) (seriál)