Ji-Hoon je v současnosti pravděpodobně nejpopulárnější jihokorejský kouzelník. A svou práci má velmi rád, jelikož mu umožňuje prohnat a dobýt cokoli, co má pěknou tvářičku, hezké nohy a slintáníhodné proporce. Temperamentní Hee-won učí na střední škole výtvarnou výchovu a její největší starostí jsou rodiče, již ji pobízejí, aby konečně následovala příkladu své sestry, vdala se a začala honem rychle plodit. Ti dva nemají nic společného. Tedy až na jeden záznam skryté kamery, který oba zachycuje při jejich schůzce v motelu a který je nyní na internetu k dispozici všem bulvárním novinářům i nadrženým žákům a nadřízeným Hee-won. Bývalí milenci se tedy po dlouhé době znovu setkávají, aby společně vymysleli, jak ošidnou záležitost dovést k uspokojivému konci. (kiddo)

IQ Tiqe

3* málo, 4 zase moc, ale i když to není žádná špička, přece jen je to komedie, u které jsem se zasmál a líbila se mi. Jak to, ža je v Koreji tolik pěkných holek a vůbec všichni působí tak nějak sympatičtěji? To je přidaná hodnota, která dělá z obyčejných filmů neobyčejné a zajímavé, jako byl tenhle. 70% ()

sniper18

Je to dosť dobrá romantická komédia. Má veľmi dobrý príbeh o úspešnom kúzelníkovi, ktorému podľahne každá pekná mladá žena a on si ich náklonnosť užíva, až sa raz pomocou priateľa dozvie, že na internete sa objavilo video, na ktorom je v neznámej hotelovej izbe zachytený v tej najintímnejšej chvíli s učiteľkou výtvarnej výchovy, s ktorou sa stretával pred rokom a tak učiteľku vyhľadá, aby spolu našli konkrétny hotel a vinníkov potrestali, pričom dúfajú, že im toto video nenaruší súkromie, pretože majú už svoje vlastné vzťahy. Ale na spoločných cestách si k sebe začínajú nachádzať cestu. Spracovanie sa mi páči, ešte prvý dojem až tak dobrý nebol, hlavný hrdina je hneď vykreslený, ako ten najextrémnejší sukničkár a tak som ani nemal dôvod mu fandiť, ale napriek tomu ma to už po chvíli začalo baviť, celý tento nápad o hľadaní hotela, v ktorom sa páry točia bez ich vedomia sa mi dosť páči a tak už len z toho by tento film u mňa dokázal vyvolať dostatočný záujem, ale našťastie len pri tom nezostalo, prvá tretina je aj celkom zaujímavá komédia, síce s trochu pikantnejšími vtipnými situáciami, ktoré moc nemusím, ale tu sa celkom vydarili, prakticky okamžite si ma získala postava učiteľky, ktorá sa aj hneď po svojom nástupe stane hlavnou hrdinkou a bavila ma celý čas, našťastie si ma časom začal získavať aj hlavný hrdina a tak som nemal problém ani s romanticky ladenou strednou fázou, no najviac mi aj tak sadla dramatická záverečná tretina a navyše s výborným záverom. Takže celkovo mi tu ani jeden žáner neprišiel až tak moc výrazný, ale zároveň každý dokázal využiť svoj priestor a tak sa tu nájde niekoľko vydarených humorných, romantických, ale aj dramatických pasáží. A navyše chválim aj to zaujímavé kúzelnícke vystúpenie. Herecké obsadenie sa mi páči, obzvlášť Park Jin-Hee v úlohe učiteľky, ktorá mi tu prišla prakticky dokonalá v každom ohľade, či už jej filmová postava, herecký výkon a v neposlednom rade aj vzhľad, bavil ma aj kúzelník Yeon Jeong-Hun a okrem nich už má aspoň trochu väčší priestor len Ha Dong-Hoon ako kúzelníkov manažér, ktorý ma tiež bavil. Réžia a technická stránka sú vydarené, slušný žánrový nadštandard. Som nadmieru spokojný, v žiadnom ohľade to síce nie je špička, ale nie je tu žiadna slabá stránka, všetko je výrazne nadpriemerné, obzvlášť príbeh a skvelá hlavná hrdinka. Oplatí sa pozrieť aj viackrát. 78% ()

tombac

Notorický sukničkář Ji-hoon Woo si užívá v objetí roztoužených dam, seč to jde. Ale na každého jednou dojde, a to i v rytmu pořekadla "Co se škádlívá, to se rádo mívá". Ve filmu zobrazený sex je v korejských romancích celkem exotickým osvěžením, není explicitně zobrazený a nepřekračuje míru dobrého vkusu. Navíc s každou žhavou scénou snímek sklouzává více a více do příjemné romantické linie. V druhé polovině je trochu roztahaný, ale celkově moc hezky koukatelný. Navíc v jiném filmu těžko najdete takovou záplavu fešných Korejek :-) ()

Duotone28

Heh,usmevny filmik...s komi-romantische nadychom ...v produkcii korejskych tvorcov...,ktorych som si v poslednom case celkom oblubil...akurat ze tento filmik mi az tak moc nesadol...a z vacsiny co videl,tak tento z nich pada do priemeriku...Nepacilo sa mi hlavne...ze som v nom trochu citil americkej prichute...co v korejskych filmikoch sa stava len velmi zriedkavo...,nazdar ()

Pethushka

Jsem spokojená s originální zápletkou, příjemným scénářem a také s hereckým obsazením. Jen je škoda, že těch kouzelnických představení tam nebylo více. Jak jsme se mohli v těch pár kouzelných minutách přesvědčit, kouzlení hlavnímu hrdinovi šlo. Nadstandartně vyvedená komedie nás ruku v ruce s romantickým nádechem dovede až k dramatickému konci..tak je to ideální. 4* ()