Nový zábavný pořad, který je kombinací televizního seriálu, zábavné show, dramatické hry s více či méně ustálenou formací herců, s kontinuálním příběhem, který se prolíná relativně uzavřenými epizodami a jenž je natáčen na základě improvizace. Jeho důležitým stavebním a kompozičním prvkem je postava tzv. režiséra, který pozoruje a řídí děj z odděleného prostoru a s herci je spojen pomocí mikrofonu a sluchátek. V průběhu děje dává hercům pokyny, kteří tak vytvářejí vlastní příběh, jeho pokyny však kromě publika ve studiu a diváků u televize slyší pouze jediný herec, zatímco ostatní ne. Pořad je licenčním formátem (v originále se jmenuje Schillerstrasse) a v současné době je s úspěchem uváděn již v řadě zemí. (oficiální text distributora)

BuryGol

Tak tohle se fakt nepovedlo. Viděl jsem sice asi jen 2 díly (i když se jich asi víc ani nevysílalo) a chtělo se mi blejt. Když to porovnám s německou verzí "Schillerstrasse", tak je to jako nebe a dudy. My Češi si to půjčíme a pak to pěkně zku*víme! Herecký obsazení více než slabý, nikdo z nich neumí improvizovat pořádně. Jediná možná omluva je, že v Německu už ta šou jede nějakej ten rok, zatímco tady to šlo od nuly..ale i tak 1 hvězda, ze soucitu. ()

Lukoboss

Televizní seriál hrající si na divadlo bez scénáře, který "režisér" mění a upravuje v průběhu hraní? Ano zní to celkem nadějně. Odtud vychází ta jedna jediná malá hvězdička - za námět. Ale ten hlavní problém, nebo spíš PROBLÉM, je v antihercích neschopných jakékoliv (byť i průměrné) improvizace, na které je pořad postaven. Ze začátku to s přivřenýma očima ještě jakš takš funguje, ale asi po 3 minutách, kdy "herci" vyčerpají svůj talent, se to zvrhne v chaoz a děs. Všichni se přeřvávají, pobíhají tam jak šílení a snaží se vyplodit alespoň něco vtipného na danou situaci. Jak jsem zjistil, tak nejsem sám, kdo absolutně nesnáší Hrachovcovou, která by asi potřebovala pár úderů do palice, aby se jí rožlo. Nova opět vydala perlu, kterou je možné si koupit v každé bižuterii za pár kaček! ()

Paity

Zajímavý pokus, který ale skončil jen u počáteční fáze. Nedostatečně se to celé rozvinulo do takové míry, aby člověk třeba ocenil humor či zápletku. ()

kaygen.it

Jediný pořad Novy, který lze bez úhony přežít od začátku do konce. Je to docela vtipné a svižné. Očekávám tedy, že svižně zmizí z vysílání, jako vše co je alespoň trochu zajímavé ()

Geller

Tak toto nee, 20 % za snahu, která se v tomto případě minula účinkem. Škoda, nova neumí ulovit herce, kteří by tento styl herectví ustáli. ()

#47

Tak jsem se na tento nový (novácký) "zábavný pořad" s velkým sebezapřením jednou podíval...nemůžu říct že bych se ani jednou nezasmál, ale to je spíš díky tomu že herci mají většinou nějaký ten fór schovaný v rukávu (tj. žádná povedená improvizace) a po vyčerpání toho co měli dopředu připraveno se všechno mění opět v nehoráznou trapnost, což je řešeno tím, že jsou na plac posíláni stále další a další herci...kteří jeden jako druhý po pěti minutách vyčerpají veškerý svůj potenciál a pak už se jenom tak vezou......co se taky dá čekat od herců kteří vesměs patří do druhé až třetí ligy. Kde jsou ty časy Ruské rulety, kdy duo Kaiser-Lábus dokázali z fleku vytvořit scénku na kterou se vzpomíná ještě po 10ti letech......Očekávám, že úroveň tohoto pořadu půjde postupem času ještě níž, což bude produkce řešit pravděpodobně najímáním stále dalších nových herců....ale nevěřím že se to někdy zlepší........................................................no nezlepšilo se....a brzo to zkončilo...zaplať pánbůh... ()