Bloodrayne: Třetí říše

• USA BloodRayne: The Third Reich (více)

Dampírka Rayne se tentokrát dostane do nacistického Německa během 2. světové války a čeká ji setkání s Ekartem Brandem. Tento nacistický velitel by rád naočkoval kapičku Rayniny krve Adolfu Hitlerovi, čímž by z něj učinil dampíra a umožnil mu dosáhnout nesmrtelnosti. (Filmbox)

Campbell

Achjo Bolla mám rád, jeho filmy mi nevadí a sem tam je i vyhledávám. Ale serie Bloodrayne mu prostě nejde. nechápu proč od ní neopustí. Je to sice lepší než jednička a dvojka ale i tak je to strašně špatnej film. Zdá se mi že hlavní hrdinka všechno řeší složitě. Navíc proč nevytáhla častěji ty nože? Proč se se vším tak srala? Malthe je pěkná kočka a lesbi scéna byla fakt parádní ale bylo to zbytečné natahování, on film trvá jen 80 minut tak se na druhou stranu není čemu divit. Ale jak jsem říkal Malthe je pěkná ale hrát neumí, a tentokrát mě zklamal i Howard kterej přehrával jak to jen šlo. Paré odvedl svůj standart, záporáci mu jdou skvěle. Film nedoporučuji spíše jen fandům Bolla ale i pro ně to může být zklamání tak jako pro mě. ()

Testament

Buhahahahahaha! Úvod již použitý v Auschwitzu. Boll holt jel natočit film a sestříhal z něho 3- Bloodrayne, Auschwitz a Blueberellu (parödii na Bloodrayne). Na tohle už vážně nemám. To by ani Ed Wood nevymyslel. Uwe ho tímto skvostem překonal o několik mílových kroků. Bloodrayne 3 je chvílemi soft porno, chvílemi vyvražďovačka s digitální krví a po většinu času naprostá zhovadilost. Co ten chlapík, co hraje doktora, toho sebrali někde u popelnic, ne? Co ta scéna, kdy si to hlavní hrdinka rozdává v autě, když je zrovna nacisti převážejí? V takovou chvíli by na sex myslel opravdu málokdo a ještě k tomu s clapíkem, ke kterému si během filmu nebudovala žádný vztah?? A to je jen pár nelogičností. Je to laciné, nelogické, Boll je prostě břídil a i když se mi zdálo, že ve filmech jako "Postal, Rampage" se aspoň malinko zlepšuje v "mezích zákona", tady totálně upadnul. Bolle, toč si filmy, ale pro sebe. ()

korbitch22

Pokud má filmová práce smysl,dejte ji někomu...pokud nemá smysl,dejte ji Bollowi :-) Co na tom že je třetí BloodRayne nejpodobnější hře,když to točila banda amatéru za pět a půl euro a z toho dvě padík stálo Bollovo kafe :-) Nedá se tu opět mluvit ani o scénáři který prakticky neexistuje,o strašlivých hereckých výkonech,příšerné hudbě či nulovým efektům :-) Boll sere na diváka a totálně bez zájmu si točí bandu příšerných komparzistů v uniformě,jak bez ladu a skladu a s žádným přůstřelem hromadně padají na puf puf puf co dělají špuntovky,které používájí vojáci jako samopaly Wermachtu :-D Nějaké to vycáknutí krve na obrazovku,když Rayne občas máchne mečíkem vás nevytrhne.Opravdu neskutečná amatéřina hadr a opravdu žasnu,kde na tohle všechno Boll bere peníze,kterých sice není mnógo :-) ale úplně zase málo taky né.Za co ta jedna hvězda?Za Bollův pokus přiblížit Rayne k původní herní předloze a za dvě regulérní porno scény,kdy Rayne slušně vylíže bordel mamku a za druhou,když jí v zajetí mezi převozem a osvobezím pěkně vopíchá asi tak patnáctiletý velitel vzbouřenců :-D Kdyby mi bylo patnáct a dostal Bollův rozpočet...asi bych to natočil stejně,jen by k tomu pořád dokola hráli The Offspring a ještě by se tam neustále hulilo :-D Dokonalá komedie,jinak strašlivý příklad zoufalého anti talentu tohodle německého šílence. 5 % ()

hous.enka

Nacisti a upiri? Mozna tak v pocitacove hre, ve filmu tahle kombinace nefunguje. A urcite ne v rezii Bolla, ktery k temto dvema skupinam pridal jeste celou radu devek s velkyma prsama a lesbickyma sklonama. Asi zkratka nejsem ta spravna cilova skupina. Dala bych jednu hvezdicku navic za (nechtene?) komicno, ale ten brejlatej doktor s bradkou me desne stval... ()

ondrula odpad!

Inu, je to typická sračka od Uwe Bolla, co si budeme povídat. Říkám si, kde na další filmy furt bere prachy, když se divákům hnusí? Brendan Fletcher hrál celkem solidně v Rampage, tady je ale jeho postava v kulichu k pláči a ta norská štětka v hlavní roli hraje ještě tragičtěji a navíc je na podobný vylomeniny stará. Asi 80% filmu se odehrává v jedné určité ulici, na které je vidět, že je vyasfaltovaná a má normálně moderní obrubníky, takže s reáliema si Uwe očividně taky hlavu moc nelámal. Příběh, choreografii a efekty nebudu vůbec zmiňovat, nestojí za řeč. ()

• Film se natáčel v Záhřebu v Chorvatsku. (rafix)