Aha - dvaja v tom

(pořad)
všechny plakáty
Reality-TV
Slovensko, 2008

Zábavný a originálny pohľad na mediálne známe tváre v situáciách, v ktorých ich ešte nikto nevidel. Nová relácie sleduje extravagantnú dvojicu: mladého a úspešného kaderníka Paviela Rochnyaka, ktorý si potrpí na luxus, najdrahšie značky a pol tucta asistentov a moderátora kontroverzných audiotextových TV hier Mária Toráča, ako sa na celý deň ocitnú v koži obyčajných ľudí a divákom sa predstavia v rôznych zamestnaniach. Nikdy nebudú dopredu vedieť, čo ich čaká. Isté je iba to, že o piatej ráno ich zobudí budík a štáb ich odvezie na miesto, kde budú do večera tvrdo pracovať. Až tu sa dozvedia, či budú zaháňať kravy, čistiť ulice, kopať hroby, fárať do bane alebo dokonca vyvážať žumpy. Na záver dňa ich pracovné výkony vyhodnotia profesionáli a oznámia im, či v danej profesii obstáli. (oficiální text distributora)

tron

„A oni potom znova ožijú, keď zomrú?“ Hnusia sa mi životní stroskotanci á la Ciberej, ktorých jediné šťastie je v tom, že nikdy nepochopia, akí sú v skutočnosti nešťastní. Tiež opovrhujem každým, kto je s takýmito (rodičmi v detstve veľmi zanedbanými) ľuďmi na jedno použitie schopný spolupracovať, reality šou pokladám za nezaujímavú výplň medzi reklamami a o TV Markíza si nič dobré nemyslím odkedy zo seba Pavol Rusko robil mučeníka a dostal sa vďaka tomu na jedno volebné obdobie do politiky. Značkové tenisky mi nič nehovoria, myslím si, že sú aj dôležitejšie informácie ako to, či dostal Paviel ponuku do zahraničia alebo nie, pri Smotánke ma napína na grcanie, bulvár nečítam a homosexuáli sú mi ukradnutí, pokiaľ som ukradnutý ja im. Relácia „Aha – dvaja v tom“ sa mi napriek tomu páčila, ale brutálne chemická (anti)dvojica Paviel/Mário perlila len myslím dve tri časti s klincovačkami typu „Znesiem lesby, teplých aj bi, ale títo pupuši ma riadne serú“, kým v slávnej scéne na cintoríne Mário nestratil nervy, obvinil Paviela že sa iba rozpráva so zamestnankyňami kým on zametá, odišiel a už sa nevrátil. V ďalších dieloch Pavielovi priklepli dajakú slovenskú modelku (odpustite, meno neviem) a neuveriteľné situácie sa zdrcli do obyčajnej „akože srandy“ na tému „Dvaja bohatí blondíni vypúšťajú septik“. Generálny, rád sa oháňajúci rečami o rodinnej a hodnotnej televízii, ale nikto mu akosi neverí už ani nos medzi očami, reláciu po zopár dieloch zrušil. Pochopil, že viac divákov namotá na „Relax“, kde praje stodesaťpercentný alfa samec Pavel Bruchala (vyštudovaný mím) na rakovinu umierajúcim trojročným deťom všetko naj. ()

Cappuccino odpad!

Príšerná blbosť, vytvorená presne z toho dôvodu, z ktorého vznikla šou mojsejovcov (to malé “m” je zámerné). Ak by ma niekto nepochopil, radšej vysvetlím. Nenájde sa ani žiaden rozumne uvažujúci človek, ktorý by pozeral jednu z týchto “tv šou” kvôli inteligentným názorom Braňa alebo Noriky. To isté platí aj u Mária a Paviela (čo to je za meno do prdele?..). Tým chcem povedať, že ak sa už nejaký ten odvážlivec nájde, vyhľadáva len ich primitívne vtípky a scény, kde sa na celej čiare strápnia. Ja osobne som videl jednu časť a tá mi absolútne stačila . ()

Smok odpad!

Neni dostatočnou ranou od života volať sa Paviel Rochnyak, a byť vlasový štylista? Aby bolo dielo skazy dokonané, treba sa ešte navyše prezentovať v takomto "klenote"? ()

anderson odpad!

Najhlbšia žumpa a dno televíznej "zábavy" na Slovensku. Ruka v ruke s MONSTER... pardon s MOJSEJOVCAMI. (5.2.2009) ()

Marek1991 odpad!

Homosexualita, trápna zábava, myslím, že slovo, ktoré tu k tomu bolo použité a to žumpa je pre to výstižné. Maximálne smiech cez slzy, inak je to proste zúfalé. "Lacný" a primitívny brak. ()

Kuzlo odpad!

Tak toto by si mal pozrieť každý užívateľ CSFD aby vedel čo je na úplnom dne v žumpe z názvom Odpad! ()

halogenka

To tu vážně nikdo nemá rád "reality shows", kde jsou lidi úplně mimo? Velice zábavné (především Paviel je teda opravdu rochňák), akorát by to chtělo možná delší stopáž, protože mi to přijde spíš jako sestřih. ()

Martin741 odpad!

Jedine, co nepochopim, ako moze mat niekto okolo tohto reality-vykalu reci ako koza bobkov /isty nemenovany uzivatel ......../ Jo a pochopitelne 0 % ()

rubik1 odpad!

Relácia by sa mala volať Dvaja buzeranti v tom. Tu je krásne vidieť akým smerom sa uberá naša televízia. Takúto hovadinu môže vysielať jedine Markíza... ()

poet odpad!

Jednoznačný víťaz markizáckej antiprodukcie:)) a hypershit na nekonečno. Za vymyslenie tohto počinu by som udelil Darwinovu cenu produkcii ako aj účinkujúcim....... ()

biopanic odpad!

Aj takto to môže (alebo musí?) dopadnúť, keď sa stretnú dvaja homosexuáli, každý z inej sociálnej vrstvy. Ani jeden z nich si nedovidí ďalej ako po svoj vlastný rypák a potom sa čudujú, že sú furt a fest v tom. (v sra.kách a po uši) ()