Liga snů

Rozhovor 4
USA, (2009–2015), 30 h 42 min (Minutáž: 21–30 min)

Hudba:

Jeff Cardoni

Mark Duplass, Jonathan Lajoie, Nick Kroll, Stephen Rannazzisi, Paul Scheer, Jason Mantzoukas, Alina Foley, Nadine Velazquez, Rob Huebel, Janina Gavankar (více)

Série(7) / Epizody(84)

Pätica futbalových fanúšikov Pete, Ruxin, Taco, Kevin a Andre sa musí okrem milovaného "fantasy futbalu" neustále zaoberať aj svojimi osobnými a psychickými problémami, pričom tie sú spôsobené výlučne ich fanatickou posadnutosťou futbalom. Vysnený "Shiva Cup" však získa len jeden z nich. Humorný seriál sa odohráva v prostredí tzv. "fantasy futbalu", ktorý vychádza zo štatistík NFL a v Amerike je veľmi populárny. (TV JOJ)

Rozhovor 4

P1tr

Po první sérii velice příjemná komedie o bandě infantilních mužů, kteří rádi tráví volný čas hraním internetové hry. Epizody mají spád, humoru dost a ještě si k tomu připočtěte výborné obsazení včetně internetového fenoménu Jon Lajoieho a máte před sebou zatím krátký, ale do budoucna nesmírně nadějný komediální serál. ()

togaf

Fotbalu sice nerozumím (a tomu americkému obzvlášť), ale i tak jsem se bavila. Taky se tady objevuje ženská postava, která není karikatura - nechce si povídat o dětských botách zrovna když začne fotbal, nechová se jako rozmazlená fúrie a celkově nám holkám dělá dobrou reklamu. Kluci byli hrozně sympatický a ty jejich klukoviny mě bavily - eskymácký bratr, kouření neobvyklé substance, dcera jako malý otrok, hopsací test a desítky další vtípků mi vynahradily to, že jsem neznala ani jediné jméno fotbalisty nebo o co sakra ve fantasy fotbalu jde. Ovšem kvůli Shiva Cupu bych se pravidla snad i doučila... ()

geklon

Další mnou nepochopený kousek.... O co tady jde? udělat z třicátníku dementy co za každou cenu musí být mimo svoje civilní zaměstnání uchylní perverzáci? NAVÍC jde z poměrně trapný či nepříjemných situacích udělat vtipné momenty...tady je většina trapných situacích nevkusná a doopravdy trapná... smůla. Zase mimo mě. ()

Unnamed

První tři série mi přišli velmi originální a vtipné, i když se místy dost vymykaly tomu, co je ještě přípustné. Čtvrtá série byla obrovským zklamáním, jak už to tak bývá, vše začíná být vyhnané do absolutních extrémů a show se snaží jít za každou cenu s dobou - spousta vtipů také vyznívá dost nuceně a až na jednu maximálně dvě scény nestojí čtvrtá série vůbec za řeč. Z páté jsem viděl čtyři díly a s lítostí musím konstatovat, že se již seriál blíží hodnocení odpadu. ()

Zbyisek

První série se vyvíjela se zlepšující se tendencí. Seriál mě ale většinou nějakým extrémním způsobem nerozesmával. Většinou se v každém díle našla jen jedna skutečně vtipná situace, zbytek byl doplněn úsměvnou výplní. Není to špatné, ale nějak mimořádně mě to neoslovilo. Po nové sérii tedy neprahnu. ()

• Postavu Taca hraje internetová hvězda Jon Lajoie, známý hlavně díky svým videím a písním na YouTube. V seriálu má hned několik vystoupení, odkazujících na jeho internetovou práci (písně, videoklipy). (UM3L3C)