10 odvážlivcov, odhodlaných prežiť tie najdrsnejšie podmienky mimo civilizácie, zabojuje o 50 000 €. (oficiální text distributora)

David_SVK

Súťaž v ktorej som si myslel že pôjde o to kto koľko robí a nie o to kto je obľúbenejší....nechápem jak to mohla vyhrať playmate ktorá tam nič nerobila a ešte je škaredá jak noc....Ale ináč nápad to bol dobrý a na Slovensku som ešte zatiaľ lepšiu reality show nevidel....Dva hviezdičky na počesť ľudí ktorý sa v tej show naozaj snažili niečo urobiť a aj vyhrať ako napríklad Michal.... ()

AdamesWWE

Prvá séria [7/10] Druhá séria [6.5/10] Tretia séria [5/ 10] . Zaujímavý námet pre reality show, prvé dve Farmy ma dosť bavili, ale tretia je dosť slabá Farma je jedna z lepších TV show, aké boli na Slovensku nakrútené. Oproti show Farmám hľadá ženu, Mama ožeň ma, Extrémne Rodiny, Vyvolení atd. má jednoznačne na vrch Farma, či už diváckou sledovanosťou alebo nadpriemerne dobrým spracovaním. ()

DEMON odpad!

Jeden diel videny takmer cely a z dalsieho asi 10 minut. V oboch tychto castiach na konci niekto vypadol a pobral sa domov. Prirovnal by som to ku vsetkym ostatnym nepozeratelnym "reality" "shows", ktore neboli ani realne a uz duplom to nebola ziadna šou, len primitivizmus najhrubsieho zrna, urceny zrejme pre divakov intelektualne na urovni sutaziacich. Neviem, ci ludstvo osprostieva a preto potrebuje taketo relacie, alebo najprv prisli taketo relacie a z nich ludstvo osprostelo, ale ide to tu fakt do...lu brehom. ()

PanJam odpad!

Tak ja som sa celkom dobré zabavil, neviem ako vy. Moje hodnotenie je 3*, beriem to však s miernym nadhľadom. Viem, keby som mal zhodnotiť mnoho pirmitívnych a úbohých komentárov niektorých súťažiacich tak by sme asi nakoniec skončili pri 1*. Ale mňa to nakoniec celkom pobavilo a bol som rád že to bolo niečo odlišné ako Farmár Hľadá Ženu. Niektoré diely boli fakt veľmi vtipné a celkom som sa zasmial. Za ten priamy prenos by som dal asi odpad, ale to už nechám tak :O. Edit 2017 : Farmu už niekoľko rokov nepozerám, momentálne mám 21 a vyrástol som :D... Je naozaj zábavné, ako človek v 15 dokáže žrať tieto sračky. Horšie je, že mnohí z toho nevyrástli a aj po 20-ke berú tieto rôzne farmy ako vrchol zábavy. Dnes už ale každý zdravo uvažujúci človek vidí, ako sú tieto súťaže manipulované, neprirodzené a že sú tam zámerne vyberaný tí najprimitívnejší a najúbohejší ľudia. Celé zle. ()

L_O_U_S odpad!

Představte si, že se účastníte kalenice na bytě, ale místo sledování pořádných filmů nebo normálního povídání si se musíte dívat na tuhle pičovinu, protože holky prostě musí vědět, jestli bude muset odejít Štefan nebo Juro. Navíc mám pocit, že je to jako plivnutí do tváře všem obyvatelům (nejen) Slovenska, kteří ještě vědí, co obnáší život na venkově. (989.) ()

• Neďaleko farmy je jazierko, v ktorom majú súťažiaci možnosť chytať ryby. Pôvodne bolo bez rýb, avšak len kvôli tejto reality šou sa producenti rozhodli do jazierka zopár rýb vypustiť. (Greenpeacak)
  • Okrem kameramanov, ktorí chodia po farme a natáčajú súťažiacich, sa v okoli nachádzajú aj kamery monitorujúce všetko kvôli bezpečenosti. (Greenpeacak)
  • Farma sa nachádza v malebnom prostredí Kopaníc, v jednej z osád v okolí obce Prietrž (neďaleko Senice). (Greenpeacak)