Hledá se táta a máma

Režie:

Jiří Mádle

Účinkují:

Petr Machala

Seznamovací reality show vysílaná televizí Prima, jejímž cílem je pomoci osamělým najít životního partnera a jejich dětem chybějícího druhého rodiče. V pořadu se projeví láska, vášnivá vzplanutí, ale i peprné výměny názorů. (zdeny99)

TomStall odpad!

další pořad ze škatulky "jak hluboko lze ještě klesnout" cílený na typické české vepřo knedlo zelo. ŽENA: "Honzo, mlátíš ženský?" HONZA: "Ne, určitě ne". ŽENA: "Tak to bychom si mohli rozumět." Prostě zOLOLováno životem. Na druhou stranu jsou účastníci tak zoufalí, že se tomu ani už smát nejde, jen koukat s otevřenou pusou.. EDIT:// proč se na to musim furt koukat? :( ()

Mr.Hudson

Vždycky jsem se těšil na nový díl, ne snad proto, že by to byla nějaká skvělá podívaná, ale chtěl jsem se vždycky pousmát nad hloupostí některých lidí v daném pořadu. A téměř při každém díle jsem se bavil, je až neuvěřitelné co se dokáže všechno odvysílat. Nesympatická hlavní trojice, většinou hloupí soutěžící a nezajímavý děj , takto bych to asi shrnul. ()

Montego

Neskutečný kus romantiky, opravdu jedinečnost a prostá krása lidského bytí. Skvostná práce na všech frontách. Duchaplné příběhy, krásné prcec baby, a udatní rytíři. Dokonce i zvraty moderních problematik (kdo by to byl tušil že se v pruběhu stane geyem že?) No prostě vypočítaná parádička! Vroucně bych doporučil všem! Opravdu všem a nedělám si legraci je to skvělá záležitost, plná našlapaného děje, kulišáckých taktik a bezpočtu nesmrtelných hlášek, který by nenapadli Zdenu Trošku ani trošku.  jasných 5stars, 100% bez umělých sladidel ()

MM_Ramone

Jedinečným fenoménom dnešnej uponáhľanej, citovo chladnej doby je reality show. Znudení, prostí občania otrávení vlastným stereotypným životom, sledujú iných zúfalcov, ktorí ochotne pred televíznymi kamerami predávajú svoje súkromie a vypočítavé emócie. V tomto konkrétnom prípade ide o istý druh partnerskej zoznamky. Traja osamelí rodičia majú možnosť touto formou začať nový vzťah. Je neuveriteľné, čoho všetkého sú schopní niektorí ľudia, preto aby sa zviditeľnili. * ()

U.Tarare odpad!

Raději si hledejte psychiatrickou léčebnu nežli rodinného partnera. V pořadu je to samý kriminálník, úchylák a pak pár zoufalců, co si chce z těchto lidí vybírat. Materiálu na psychologický rozbor by se v pořadu našlo víc než dost, ovšem ti diváci, kterým se pořad vyloženě líbí, by nějaký ten ústav měli navštívit také, páč to není normální. ()

• Anastázie Djačenko, jedna z uchazeček o Reného ve 4. řadě, jenž se s velkou dávkou eufemismu sebeprezentovala jako modelka, také účinkovala v několika filmech pro dospělé. (Nick321)
  • Máma 3. série Barbora Justýna Trávníčková nějaký čas po natáčení podlehla smrtelné nemoci. (Nick321)