Judge Hatchett

(pořad)
  • Slovensko Sudkyňa Hatchettová
Reality-TV
USA, 2000, 60 min

Príbehy zo súdnej siene. (oficiální text distributora)

oasismanik odpad!

Toto je naozaj moc, zahrané príbehy, ktoré sa snažia tváriť vážne a reálne, každá časť ako podľa šablony / zlý, väčšinou čierny, 15 ročný chlapec má problémy s drogami a bije sa, sudkyňa ho pošle na jeden deň niekam na policajnú akciu, on si to všetko uvedomí, uspravedlní sa mame a objíme ju a je ako vymenený behom toho dňa, sudkyna vynesie rozsudok a všetci sú spokojní/ . A toto stále dokola a stále a stále a stále...ako sa to už spomínalo, a netušil som, že to niekedy poviem, : naša súdna sieň je omnoho, omnoho lepšia. Tá sa aspoň nesnaží ľudom nahovoriť, že ide o skutočné príbehy a procesy a skutočné osoby. Hranica medzi odpadom a odpadom je niekedy obrovská. ()

Marek1991 odpad!

Toto brať seriózne? Veď to je iba šou! Otras zo súdnych siení, iba komerčný program, nedá sa brať seriózne. ()

MM_Ramone odpad!

Nereálne zinscenované súdne konania natočené s úplne nemožnými nehercami, ktoré rozhoduje prísna afro-americká sudkyňa Glenda Hatchettová. Niečo otrasné. A to som si myslel, že „Súdna sieň“, ktorá už dlhšiu dobu patrí medzi top relácie televízie JOJ, je absolutné dno v oblasti reality-TV. Nie, nie je. „Judge Hutchett“ je ešte väčší odpad! ()

pugs odpad!

"Máte šťastie, že som sudkyňa."Haha. Som sa zas pozeral, čo za pi*ovinu som to našiel:D Skúste si to niekedy pozrieť celé a budete si myslieť, že je to jedna z ďaľších situačných komédíí. Páči sa mi tá nereálnosť hlavne. Sudkyňa nechá, aby jej ľudia skákali do reči, aby sa svedkovia bavili na hlas alebo aby sa tam z ničoho nič začali hádať. Sa mi to veľmi páči. Od teraz program k môjmu srdcu prirastený. A to, že toto je lepšie ako Súdna sieň? Hmmm............... Jeden z mála 0/10. ()

haffen odpad!

Velmi nerad, ale pouzijem vulgarizmy. Co to ku*va je!? Pre koho to je? Koho to ma pobavit? Nejaky dovod preco to pozerat? Nahodou som na to narazil ked som v noci cumel na Married with... a cca par sekund tohoto mega paskvilu mi stacilo. Skutocne hlboke hlbocizne dno, kedy sa aj Seherezada zda ako vykupenie. U ma Odpad! a nekompromisnych 0%. ()