Karlos80

Dějově nijak výjimečné a na akci spíše chromé B-éčkové dobrodružství s decentním nádechem exotické erotiky v hlavní roli s úžasnou spoře oděnou Kitty Swan (panna džungle Gungala a lá ženský Tazan, která neumí mluvit a jen tu vrčí jako nějaké zvíře džungle). Ona točila poměrně dost filmů, většinou role v podobných filmech, bohužel často malé a málo důvěryhodné, spíš posloužila vždy jako oku lahodný bonbónek. Blondýnka Linda Veras byl také nádherně horký kus, ta byla o něco více známá, především díky Sollimovým výtečným spaghetty westernům ("Faccia a faccia" nebo "Corri, uomo, corri"). Hezká scéna ve filmu je ta, kdy se Gungala snaží nějakým způsobem získat pozornost muže (který se předtím oddával svým citům a své lásce Lindě Veras) svým vrčením, to byly přímo džunglové námluvy! Tento typický Eurotrash se dočkal ještě pokračování "Gungala - la nuda pantera", které měl na svědomí, nikdo jiný než maestro cannibal movie Ruggero Deodato, bohužel ten jsem zatím neviděl. Podobný film který jsem si v souvislosti s tímto ihned vybavil, je nedávno shlédnutý "Samoa, Queen of the Jungle" s Edwige Fenech, tedy opět s kráskou s největších. ()