Scénář:
Sonja Schönemann, Tanja Sawitzki, Jochen Winter, Stephan Herschung, Gerd Lurz, Iris Kobler (více)Kamera:
David SchultzHudba:
Andreas GrimmHrají:
Axel Stein, Petra Zieser, Michael Kessler, Marc Bischoff, Michael Lott, Annika Murjahn, Marisa Leonie Bach, Oliver Alexander Reinhard Petszokat, Annett Fleischer, Matthias Komm, Johannes Rotter (více)Série(2) / Epizody(26)
Hrají
Axel Stein
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Petra Zieser
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Michael Kessler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kesslers Knigge (2009) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Marc Bischoff
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Michael Lott
Západní Německo
Nejlepší seriály:
54 hodin (2018) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Annika Murjahn
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Marisa Leonie Bach
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Oliver Alexander Reinhard Petszokat
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Annett Fleischer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Dva muži zákona (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Matthias Komm
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Johannes Rotter
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Dagmar Sachse
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Charité (2017) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Daniel Wiemer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Samy Challah
Řecko
Nejlepší seriály:
Milé dítě (2023) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Michael Ehnert
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Temný les (2020) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Thomas Gimbel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Christian Tasche
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Daniel Borgwardt
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Frank Streffing
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dámský gambit (2020) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
Místo činu: Berlín (2010) (seriál)
Gandi Mukli
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Mravnostní oddělení (2003) (seriál)
Kriminálka Kolín (1999) (seriál)