Osmnáctiletý Zack Siler je oblíbeným studentem střední školy v Los Angeles. Po jarních prázdninách se s ním rozejde přítelkyně Taylor. Seznámila se totiž s hercem Brockem Hudsonem, který je hvězdou úspěšného sitcomu Skutečný svět. Naštvaný Zack tvrdí, že se Taylor stala královnou školy jen díky němu, a kdyby chtěl, dokázal by královnu plesu udělat z kohokoliv. Jeho kamarád Dean využije situace, vyprovokuje ho k sázce a sám mu vybere dívku, ze které má během šesti týdnů udělat novou královnu. Tou by měla být neatraktivní, nepraktická a uzavřená Laney. Zackovy první pokusy ji zaujmout končí fiaskem. Mladík se však nemíní vzdát, a když neuspěl přímo, rozhodne se na to jít oklikou. Seznámí se s jejím otcem a také s mladším bratrem Simonem, kterého ve škole zachrání před spolužáky. Tehdy u Laney zaznamená první známky zájmu. Že by mohla být vážnou konkurencí v boji o korunku královny plesu, to si uvědomí i Taylor poté, co jí Zackova sestra pomůže radikálně změnit vzhled. Okouzlen je i Zack, kterého přemýšlivá dívka začíná zajímat nad rámec uzavřené sázky. Nečekaně se s Laney sblíží, když ji navštíví v ateliéru, kde pracuje na obrazu matky, která zemřela na leukémii. Uvědomí si, že se do Laney zamiloval. Jenže právě v tu chvíli jí zákeřný Dean prozradí pravdu o jejich sázce a důvodech, pro které se o ni Zack začal zajímat. (TV Nova)

Lima

Jo, ta zlatá americká mládež. Luxusní bouráky, bohatí tatínci, všichni jsou strašně cool a happy a jejich parties jsou krutě nadupaný....a ta holka byla fakt divná. Rozuměj, neplácala na sebe metráky make-upu, nechodila v sexy hadrech, nechodila se zlatou americkou mládeží kalit. Naštěstí jí ten hezkej kluk otevřel oči.....ehm.....Ano, Tosime, máš naprostou pravdu. Bylo to hůůů, hůůů.....I když, viděl jsem i horší..... ()

Jenda

Je to taková ta milá blbůstka, kde se školní jock (Freddie Prinze Jr, který vypadá, že byl při natáčení tak trochu zkouřenej) snaží udělat z umělecky zaměřené holky (Rachael Leigh Cook) královnu krásy tím, že ji ostřihá. Typicky šablonovitá záležitost, ale občas člověk potřebuje vypnout a jen si něco pustit. Tady se navíc objevuje hromada budoucích hvězd jako oblíbenkyně upírů Anna Paquin a rychlý a zběsilý Paul Walker. ()

angel74

Nemůžu si pomoct, ale dnes jsem nějak naměkko. Tuhle romantickou komedii jsem úplně zbožňovala, když jsem byla školou povinná a i teď se na ni kdykoliv ráda znovu podívám. Děj je sice absolutně předvídatelný, ovšem díky sympatickému hereckému obsazení hlavních rolí a bezva muzice mě Taková normální holka asi jen tak nepřestane bavit. ()

Makky

Blbosť, ale príjemná blbosť. Romantická teenagerská komédia typu Prci, prci... Lenže She´s All That nie je nechutná a trápna. Zo začiatku som umieral od typických rečičiek amerických stredoškoláčiek, ale postupne sa táto jednoduchá a prostučká komédia zvrtla do celkom slušnej oddychovky. Nič, ale absolútne nič tento film človeku nedá, no tú hodinku a pol sa na Rachael Leigh Cook celkom dobre pozerá. ()

dj_kure

Já ten film mám prostě rád :) Když jsem ho viděl jako teenager poprvé, moc se mi líbil, ale bohužel jsem si nepamatoval název. Druhý shlédnutí přišlo asi o pět let později a já si to užíval pořád stejně :). Není to nic světoborného, ale patří mezi mé oblíbenější komedie. Hvězda navíc je vzhledem nízkému celkovému hodnocení. ()

• Sarah Michelle Gellar a Freddie Prinze Jr., kteří se natáčení žúčastnili, se později stali manželským párem. (Stirek45)
  • V závěrečné scéně, kde sedí studenti čekající na promoci, se objeví tehdy pouze jako komparzista Josh Radnor, později známý díky seriálu Jak jsem poznal vaši matku (od r. 2005). (zuzaSislerka)