2 $ocky

• Česko 2 Socky (více)
USA, (2011–2017), 48 h 18 min (Minutáž: 21 min)

Série(6) / Epizody(138)

Džany

Nádherná změna proti ostatním seriálům, kde je (ex)zazobaná Barbie naprosto bez mozku. Tady se oproti nim nejede na stereotypním tupém výrazu blondýnky, co nic nechápe. Naopak. Kat Dennings je zlatíčko a neskutečně sexy. Sice se netrháte smíchy, ale v každém díle se najde trefná hláška na současné trendy. ()

easaque

+1* Na seriálovém kanálu Nova 2 už pár let běží stále dokola i tento zábavný sitcom a vyhnout se mu nedá, takže jsem i nějaký ten díl viděl. Fanoušků má dost, tak nemá cenu extra kritizovat a prostě to není můj šálek kávy. Styl humoru je ujetý stejně jako jednotlivé postavičky. V poslední době se mu úmyslně vyhýbám, takže ani ukázky mě neberou. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

Pajky3

1. série Po půlsezóně jsem hodně spokojenej, pokud to udrží nastolenou laťku, tak to bude bomba a skok ještě nahoru. V žánru komedie je to letos největší pecka. Dvojice servírek se mi velice zamlouvá, hlavně jejich kontrast mě baví. Nejlepší vtipy vznikají právě z jejich rozdílnosti. Doufám, že se jim bude dařit i dál a dočkáme se jejich vytoužené pekárny. Super seriál, opravdu a kouzlo spočívá nejen na hlavní dvojici, ale i na vedlejších postavách. A tak to má být. A je jedno jestli je to Earl, Han nebo Sophie. Všichni jsou perfektní. Přesto je, ale zastiňuje Oleg a jeho hlášky. To je snad nejvýraznější vedlejší postava roku. *** 2. série Do druhé série už jsem šel s jistotou, že je to jeden z těch nejvtipnějších sitcomů, které se v současnosti na obrazovce vyskytují. Max a její hlášky jsou dokonalé, Caroline a její zhýčkanost taky baví, připočíst ještě malého Hana, hláškujícího Earla a skvělého Olega a výsledný mix je vážně vynikající. V této sérii holky šly za svým snem, který se jim úplně nevydařil. Ale jak to tak bývá, kde se zavřou dveře, tam se otevře okno a já jsem s napětím očekával další sezónu. 90 % *** 3. série I když jsem si na začátku série říkal, že holkám trochu dochází šťáva, tak mě nakonec opět přesvědčily o tom, jak moc jsem se mýlil. Přišlo prodávání v okénku, ale vtipů určitě neubylo. Tento mix funguje pořád stejně skvěle, a dokáže pobavit i to když Max studuje "cukrářskou" školu. Nemůžu si vynachválit rasistické vtípky Earla a sexuální narážky Olega. Užil jsem si třeba i hostování Lindsay Lohan. Momentálně patří 2 Broke Girls mezi mé nejoblíbenější sitcomy. Jsem zvědav na to, co přijde příští rok. 90 % *** 4. série Počtvrté a pořád je to zábava. I když je fakt, že se občas až moc tlačí na pilu, například Max mi přijde někdy až zbytečně sprostá. Ale co, tohle k tomu asi prostě patří. Tahle série se kromě Max a Caroline zaměřila hlavně na Sophii a její svatbu s Olegem, která byla také zároveň velkým finále série. Vsuvka z podniku High rozhodně byla oživením, ale mám radši holky, když se snaží o svůj vlastní podnik. Holky a jejich příběhy z bistra mě pořád baví a těším se i na další sérii, ale určitě co zlepšit. Třeba Earl a jeho skvělé hlášky byly letos výrazně omezeny. 80 % *** 5. série 2 Broke jsou i po letech pořád vtipné a to je vzácnost. Tentokrát je hlavní náplní snahy Sophie otěhotnět a fakt, že Max si najde vážného přítele. Ano, jistě, holky se ještě snaží prorazit se svým nápadem a vypadá to, že budou mít i nějaké peníze. Doufám, že se takhle bude dařit i za rok. Já se na ně zase budu těšit. *** 6. série Je to tady, seriálu opravdu začíná docházet dech. Že je trapná Caroline, na to jsem si za ty roky docela zvyknul, ale že se to začíná dít i Max je až nepříjemné zjištění. Letošní zápletky (Max & Randy, Baby Barbara a film o Caroline) nepatří k těm nejpovedenějším a začínám mít pocit, že je čas trápení ukončit ještě předtím než se to stane nesnesitelné. Nechápejte mě špatně, 2 Broke si pořád rád pustím, ale už to není to, co to bývalo... () (méně) (více)

nirvana91

V 2. sérii u mňa diel od dielu klesala zainteresovanosť a posledné časti som už len tak zo slušnosti pozrela (aby sa nepovedalo). Alebo to bolo tým, že som čakala nejaké solídne ukončenie, z ktorého bohužiaľ vzišiel zase len ten istý kolotoč? Postavy ako keby stále boli v tom istom bode ako na začiatku. Už ani Maxine sarkastické poznámky nezachraňujú situáciu, lebo väčšinou sú na jedno kopyto a Caroline si taktiež neustále omieľa tú istú pesničku. A Sophie.. ()

MMR

Parádní jízda. Seriál plný dvojsmyslů. Max je úžasná, krásná, vtipná, radost pohledět. Caroline tolik nemusím, ale i ona pobaví. Han, mrňavý asiat, srandovní. Earl, do něj by člověk tohle neřekl. Oleg - úžasná postava, perfektní hlášky. Sofia: Její příchod oživil seriál. Ostatní postavy také fajn. Hltám každý díl. Upgrade po 4.Sérii, může se objevit SPOILER: Opravdu mi vadí, že nové postavy v seriálu dlouho nevydrží. Tím se seriál vrací pořád na začátek a mě to začíná unavovat. Ještě chvíli a snad snížím hodnocení. - Hvězdička dolů po 2.dílu 5.Řady. Po posledním díle 6.řady opět vracím hvězdičku na plný počet. Opravdu skvělý a vtipný seriál. ()

Galerie (1 121)

• Kat Dennings, představitelka Max, a Nick Zano, představitel Johnyho, jsou partnery i v reálném životě. Poznali se během natáčení a pár tvoří od prosince roku 2011. (DeeH)
  • Aj keď seriálová postava Max často hovorí o fajčení a alkohole, v skutočnosti jej predstaviteľka Kat Dennings nefajčí, nepije a vyhýba sa ľuďom, ktorí tak robia. (nekutarin)