corpsy

Ultrasvižná akčná jazda, ktorá patrí medzi najlepšie francúzske oddychovky za posledných veľa rokov. Humor a turbulentná akcia vám zaručia vynikajúcu zábavu. ()

Marek1991

Prvý film so skvelým príbehom, pri ktorom som ozaj rád, že ho rozvinuli do viacerých dielov. Táto séria až na jeden diel mi vždy dá pocit leta. Najmä však prvý diel mi dá vždy nostalgické spomienky na Francúzsko a majstrovstvá sveta vo futbale v roku 1998. Vždy som túžil mať rýchle auto a preháňať sa s ním v lete po svete, najmä však Ferrari, už len kvôli Formuli 1 a Michaelovi Schumacherovi, ktorému som vtedy fandil, ale tento film mi dal aj iný pohľad na autá. Krásna Marion Cotillard v tomto filme mi vždy pripomenie francúzsku speváčku, ktorú som mal veľmi rád a ešte aj dnes si jej piesne vypočujem, volá sa Alizée. Tento prvý diel však nebol až tak vtipný a nemôžem mu udeliť vyššie hodnotenie, občas ma svojimi rečami nudil, ale konečný výsledok je dosť obstojný. ()

ConanVJ

I když je pro mě ze série nejslabším dílem, pořád je to skvělá komedie, která mi vždy zvedne náladu. 90% :) ()

TomX2

Čakal som od toho viac. Ubehlo to síce ako voda a občas to je príjemne strelené, ale očakával som skvelú akčnú nálož plnú zbesilých naháňačiek, čoho som sa napokon nedočkal. Ústredná dvojica si ma nezískala, vtipy ma nerozosmiali, akcia ma neohúrila a o príbehu škoda reči. Jediné, čo stálo za to je kamera a dve-tri jazdy taxíkom. Strávený čas však neľutujem, neohúrilo ma to, ale nie nutne nepáčilo. Také lepšie dve hviezdy. ()

Džejkop

Skvěle natočené, pořádně našlapané, solidní soundtrack, super rychlý taxík, prototyp auta (ninja, ňak) komisař Gibert a ulice Marseille (Need for Speed, ti co hráli tak vědí). Všechno je zkombinované tak, že to do sebe perfektně zapadá a vytváří nanapodobitelně vtipnou komedii. Já se skvěle bavil a to i podruhé a potřetí. ()

gogos

Vyborna komedie plna rychlosti, dobre hudby, skvelho vtipu a krasnych 2 holek... Urcite se jedna o jeden z nejlepsich autackych filmu... ()

Damiel

60 % - Čistá oddechová zábava bez nějaké výraznější "přidané hodnoty". Francouzi tyhle věci umějí a na jeden večer je to zábava povedená. ()

MATADOR

Klasická francouzská kriminální komedie,která odstartovala velmi úspěšnou sérii. Ale tento díl se mi oproti dalším dílům zrovna nelíbil,další díly ve kterých to srší více vtipem se mi zkrátka líbíly více. I přesto je tento film velmi dobrý. ()

Thomassi

Když přišel Luc Besson s touto akční komedií z krásného a slunného Marseille, nechtělo se mi ani věřit, že Frantíci dokáží skloubit dobrou akci s jejich typickým, ale místami fakt povedeným humorem. A Taxi je takovým snímkem jako vyšitým. Moc vážnosti zde není, většinou se zde utahuje z poldů a ti vystupojí poměrně směšně. Ale zároveň je to svižná akční a zábavná jízda, která mě bavila od začátku do konce. Velkým plusem jsou tady skvělé dialogy, kterými mě dvojice Naceri a Diefenthal příjemně provázeli po celý film. Taxi u mě vždy zůstene jako skvělá francouzská jízda, ke které se rád budu vracet. ()

katuska138

Totální jízda. Já ty francouze nikdy nemusela, ale tohle je fakt pořádná jízda. Nabušené od první do poslední minuty, Daniel je obrovský sympaťák a po tom svést se v jeho autě musí toužit po shlídnutí snad každý. ()

Skip

Nic moc jsem nečekal a ejhle, ona to byla pěkná, svižná a vtipná komedie bez trapných momentů a hluchých míst. Moc dobře jsem se pobavil. Snad jen ti Němci mě tam trochu štvali, přesněji řečeno to, jak byli zahráni. Ale to je fuk. Celkově prostě velmi dobré. ()

Aleee89

Čtu u televize, těším se na Vlasy a hle, najednou začíná Taxi. Tak se podívám, ostatně proč ne, že... Film opět není nic světoborného, ale další z fajn filmů na odreagování a pobavení. Fajn obsazení, vtipy, není to nudné. Pokud někdy poběží další díly, s chutí se podívám. I na tohle bych se klidně koukla znovu. Holt Francouzi, ti umí dělat komedie a tohle bylo navíc i akční! ()

dyfur

...prvé Taxi je tu.....,niečo nové ,iné , s americkým nádychom,celkom pobaví.moja zaujímavosť: Natáčanie filmu Taxi prebiehalo v meste Marseille. (dyfur) ()

GILLWANDER

Scenáristicky vlažne, herecky chladné a réžijne odmerane. Jazda supertaxíkom v pohode, no dejovo je to uspávanka na dobré ráno. Občas sa mi privierali viečka, ale zvládol som to! Taká svojská akcia po francúzsky. 65% ()

kagemush

En én,enenen enenén,brrrrrm brrm én,en én.Píííísk. Bum. Bum crash bum.- Jestli jsem něco v popisu děje vynechal,velmi se omlouvám,sem si toho v tý rychlosti ani nevšim. ()

lekr

Tenhle film je fakt skvělej a je v něm plno srandy!! Ovšem jediné co mi na jedničce trochu vadí je příliš málo akce!! Když sem si v TV programu přečetl obsah byl sem nadšenej ale zas až tak akční to nebylo.... ()