Mind Field

všechny plakáty
Sportovní
USA, 2009, 60 min

Zatím poslední filmový počin legendární skateboardové firmy Alien workshop. Mind Field nepostrádá undergroundový nádech, který je už po léta součástí AWS. Vynikající hudba, klasické výjevy a prostřihy ve stylu Alien workshop. Postupně nám své umění představí Omar Salazar, Jake Johnson, Arto Saari, Dylan Rieder, Steve Berra, Rob Dyrdek, Josh Kalis, Grant Taylor, Jason Dill, Tyler Bledsoe, Mike Taylor, Antony Van Engelen a Heat Kirchart. (mchnk)

mchnk

Alien workshop je nefalšovaný underground skateboardingu. Pro lidi, kteří znají netřeba představovat, pro začínající, či pokročilejší skejtry inspirace a odkaz toho, že skateboarding 90.let je stále živý. I když se ani tato skateboardingová stáj nevyhnula nekompromisnímu tržnímu boji, i dnes, a to díky Robu Dyrdekovi, který jí v roce 2012 odkoupil, si zachovává svou (mimozemskou) tvář, což je u podobných společností vyjímečné. Dnes je i tuzemský trh zasycen skejtovými značkami, které už nosí kde kdo. Alien workshop je ve světě skateboardingu naprostá vyjímka. Sehnat dnes něco od AWS je skutečně rarita, kterou každý znalec skateboardingu musí ocenit. Toto je zřejmě poslední video, i když osobně tajně doufám v opak. Skvělá hudba, výborné sestřihy a precizní hard triky i tvrdé pády. Hodinový, skejtový diktát. ()