Republicans, Get in My Vagina

všechny plakáty
Krátkometrážní / Komedie
USA, 2012

Politické snahy o zasahování do intimních záležitostí každé ženy vyprovokovaly tento televizní spot - každá správná americká žena si přece nepřeje nic jiného, než aby za její vagínu mluvil některý z představitelů Republikánské strany. Nebo ne? (blackJag)

CSSML odpad!

Ženštiny chatrné cudnosti, o něž bych si ani kolo neopřel, vykřikují do světa, že jsou chodící kusy masa a že si chtějí s tím ještě nechodícím kusem masa v sobě dělat, co se jim zlíbí. Lze jim jen popřát, aby se jim dostalo zacházení, o jaké sami žádají, neb na každou svini se voda vaří. – Za Římské říše byly ženy natolik přitahovány katolickým učením o důstojnosti ženy, manželky, matky, že Římané křesťanství označovali za náboženství pro ženy. Dnes by se měl vzhledem k návratu společnosti do doby před pádem Římské říše pozorovat podobný trend. Ale nepozoruje se, neboť 1. velká část žen o žádnou důstojnost nestojí a vystačí si s interakcí dvou kusů masa, 2. některé by chtěly, aby se k nim muži nechovali jako ke kusu masa, jsou-li ovšem ochotné pro to něco udělat, je otázka jiná, 3. hledající mají potíž přes nánosy NOM hniloby nalézt zdravé katolické jádro, které by jim jejich důstojnost vrátilo. ()

Časové pásmo bylo změněno