Christina Aguilera: Hurt

(hudební videoklip)
Krátkometrážní / Hudební
USA, 2006, 4 min

Marek1991

Skúšam byť empatický, objektívny, prihliadať na obrovský hlasový rozsah Christiny Aguilery, no túto pieseň som nikdy obzvlášť nemusel, aj keď je veľmi emotívna. Klip podobný tomu staršiemu od speváka Marilyna Mansona, no samozrejme miernejšie spracovaný a taktiež nemám rád cirkusy, takže asi aj to robí môj odpor k tomuto. Zaujímalo by ma, čo tam tí chlapi na záver tak ťahali stan, nezdalo sa mi podľa okolia, že by tam fúkalo, je to divné dielo, aj keď silné. ()

corpsy

Bavme sa na pozadí cirkusového príbehu, ktorým slečna ( paní ) Aguilera chcela niečo povedať. Či sa to dostalo do povedomia ako si želala, je druhá vec. ()

bubblebobble

Christina Aguilera je pani speváčka. Trochu len nechápem, že jej fanúšikovia sú zároveň fanúšikmi podivností ako Selena Gomez, Britney Spears, Demi Lovato a pod. Ja som si ju vždy asocioval skôr so speváčkami ako Etta James, Aretha Franklin a spol. Hurt je fajn klip len už ho neviem veľmi pozerať bez úškrnu lebo si vždy spomeniem na http://www.youtube.com/watch?v=mdwZV4Y95Nw :-D ()

Teryyy

Klip je natolik dobrý a důvěryhodný, že dokáže člověka až rozbrečet. Dokonalá píseň, při které naskakuje člověku husí kůže a velmi procítěný klip k tomu. Super! ()