Láska na celý život

(pořad)
Reality-TV
Slovensko, 2013, 60 min

Juraj z programu Mama, ožeň ma túži po láske, po láske na celý život a myslí si, že ju dokáže stretnúť aj v televízii. O jeho srdce bojuje 14 dievčat, ktoré Juraj postupne vyraďuje. Do rozstrelu sa dostávajú vždy 2 dievčatá – jedna od neho dostane prázdnu škatuľku a vypadáva, druhá získa škatuľku s prsteňom a postupuje ďalej. (TV JOJ)

Laslo odpad!

Toto je jedna nudná proste o ničom reality show ktorý sa tam predstavuje Juraj a je to nudné toto by vôbec nemali dávať do televízie.Aj som rád že toto vysielanie úplne zrušili to sa na to nedá pozerať nuda nuda nuda.Zo začiatku to bolo fajn ale potom sa to rúcalo dole vodou ani som to nedopozeral.Bol som donútený vypnúť televízor.Táto reality show patrí len a len do koša nikam inam.Moje hodnotenie k tejto blbej reality show je 0% ()

poet

Rovnako debilne ako väčšina slovenských reality show :) Priznávam že v určitej životnej etape to človeka môže zaujať aj ked tie rozhovory trhaju uši. Neviem na základe čoho vyberali hlavného ženícha, ale hlasový prejav a zmysel pre humor to isto neboli. Aj medved má mikrofonickejší hlas ako ten chlap :) ()

RigorMortis odpad!

"Potomok" Mama, ožer ma a jasný kandidát na Odpad. Hnojka ešte zjavne s výsmechom svojich divákov neprestala a veselo si v ňom pokračuje akoby sa nechumelilo. Z hlavného hrdinu relácie navyše debilita a obmedzenosť priam srší, stačí si pozrieť Galériu k tejto relácii. Toto si iné hodnotenie nezaslúži. ()

Wlacho odpad!

Predčasne ukončené po prvej epizóde, to hovorí samé za seba. A pritom stačilo ku tomu pristúpiť inak a úspech by bol. Miesto nudného chasníka Juraja naverbovať DJ Andreja, Miška z prvej série Mamy, alebo niekoho podobného. Na miesta neviest zase poriadne individuá a nie zástup obyčajných jednoliatych slečien. ()

unclejack odpad!

Juraj je sympatický milionár, ktorý na kamere vyzerá trochu natvrdlo. Je teda treba nájsť mu nejakú ženušku, ktorá mu rozviaže jazyk a poriadne ho uvoľní, napríklad takou spontánnou kúpačkou v bazéne. Takže kde je chyba?Bachelor Juraj vyzerá aj tak nezaujatý, akoby sa ho žiadne nakrúcanie netýkalo. Na druhej strane jeho postoj chápem, pretože snôška jeho potenciálnych ženušiek predstavuje všetky možné typy megier z mnohých vekových kategórií a tak je k videniu celý zástup trápnych a hlúpych situácií - silikóny, kauza sako, kauza umývanie riadov, kauza sadenia stromkov - tá dokazuje, že Juraj je hluchý voči akémukoľvek gestu romantiky... A to sa bavíme stále ešte len o jedinom diele. Och, a ešte som zabudol na to aká nuda a neprofesionálnosť je silne spojená s životom v Jurajovej haciende. A napokon ešte odovzdáme titul najfalošnejšieho rádoby srdečného rozpávača...áno, pre Jozefa Vajdu predstavuje tento projekt veľkú chybu... ()