Burlesque Assassins

všechny plakáty

Johnny Valentine je muž, který založil organizaci Burlesque Assassins, což jsou krásné dívky, které jediné dokáží řešit problémy Evropy. Zrovna se do jejich hledáčku dostává Mussolini Jr. a klon Adolfa Hitlera a zdá se, že to bude těžký úkol zajistit v Evropě bezpečnost, a to i přes naverbování nové členky Bourbon Sue, která je ostřílenou drsňačkou. (kaylin)

kaylin

Tohle je prostě podivná věc, která si bere na paškál 50. léta a konec války. Jedná se vlastně o špionážní crazy komedii, ale s menším rozpočtem, která si dělá legraci z totalitních vůdců a vlastně možná i žánru. Je vidět, že autor špionážní žánr zná, ale moc tlačí na pilu a moc se snaží být vtipný. Líbí se mi stylizace tohohle filmu, to, že si vystačí jen s částečnou nahotou a přesto je sexy, ale to prostě nestačí. Ten příběh je moc nudný. Jako několikastránkový komiks s vhodnou kresbou by to mohla být sranda, ale jako hodinu a půl dlouhý film je to slabé. Postavy, i když jsou sexy, jsou strašně ploché a nezajímavé. Nejde se s nimi jakkoli propojit. ()