The Vamps feat. Demi Lovato - Somebody to You

všechny plakáty
Krátkometrážní / Hudební
Velká Británie, 2014, 3 min

kingik

Nemám dost sil, ani čas, poslouchat partičku tramvajsexuálně upravených hošíků říkající si The Vamps, kterým bych dal místo hudebních nástrojů do rukou anální kolíky, aby už to mezi sebou pořádně rozjeli. Klidně se připravím o ten "super" hudební zážitek. Tenhle jejich flák zaujal jen a pouze účastí Demi Lovato. Uberte jednoho člena z One Direction a vyjdou vám z toho The Vamps. Nepoznáte ten rozdíl. Klip na standardní úrovni. Možná gay orientace je zpochybněna skupinkou lepých holčin, což je druhá záležitost, která na klipu zaujme. Písnička mě nijak extra neoslovuje. Je to v podstatě jen jiná variace x-krát použité hudební šablony producentů, kteří vidí ve čtyřech hošanech komerční potenciál. Když zůstávají ve stínu jiných boy bands, angažuje se ke spolupráci s nimi už nějaká osvědčená pěvecká hvězda, nejlépe zpěvačka. V tomto případě skotačivá Demi, No, moc skotačit už nemůže, neb má dobrých patnáct kilo nadváhu. Tak většinou posedává, zvedá všelijak ruce nad hlavu, vezme si na sebe volnější oblečení a kamera ji zabírá z úhlů, ze kterých není poznat, že není "šlank". Je to letní song. A když je to letní song, musí se klip lokalizovat na pláž, kde chlapci navlečení do podzimních outfitů, mimo jiné křivák, patřičně jásavě hrabou do strun, buší do bicích a jsou úžasně cukrkandloví. Mizím z pláže, abych nebyl jimi znásilněn za to, že ignoruji zbytek jejich hudební tvorby. Tohle se ještě dalo vydržet a jejich (sexuální) atak jsem nakonec přežil bez úhony. 60% ()