Slavnostní galavečer vyhlášení výsledků hlasování o nejpopulárnější interprety české hudební scény. Účinkují Chinaski, Aneta Langerová, Hana Zagorová, Lucie Bílá, Ondřej Brzobohatý, Xindl X a další. Přímý přenos moderuje Libor Bouček. (TV Nova)

Freza77 odpad!

Český slavík Mattoni je celkově každý rok trapnější a trapnější. Už by to někdo mohl vzít pevně do ruk a něco s tím udělat. ()

Luswani odpad!

Jako každý rok jsem se vrtěl trapností a neustále přepínal, protože tohle se opravdu nedalo v kuse vydržet.... Jediným světlým momentem byla nádherná píseň Modi v podání Lucie Bílé a Petra Maláska. 5% ()

t.b.kat odpad!

Je k neuvěření, kdo ceny přebírá a jaký vkus je nám předkládán. Ono se prakticky za celou dobu slavíků nic nezměnilo, stačí jen odkázat na můj komentář z Český slavík Mattoni 2011 (a tak to budu dělat, dokud se něco nezmění) ()

tetraedr odpad!

Kdyby na papír napsali jak to dopadlo, nakopčili to a roznesli po ulicích dopadlo by to líp. Ušetřilo by se a bylo by to vtipnější než dosud. Už sem se bál, že ani Karel nestihne říct, že to opravdu nečekal protože ho Bůh zábavy Libor Bouček taktně upozorní na to, že už tam je 31 sekund místo vyhrazených 30 jak to koneckonců dělal celý večer. ()

Georginek odpad!

Aneb jak komunisticka cikora dostane Slavika za to, ze volila Zemana uz je trochu moc. Krajca nenavidim, jeho pisnicky a texty zneji jako prujem po paprickach Habaneros, ten internetovej vyherce, to uz jsem si myslel, ze si ze me delaj srandu. Jinak Gott a Pilarka to zachranily, jinak naprosta tragedie😂 ()

LOUNAS odpad!

:-( Fuuj pisnicky, vtipy a osoby Hruska s trapnym pokrmem, ktery dokaze udelat i clovek ktery umi ohrat jen polotovar, pani co je asistentka hubnuti a sama je tlusta,... Nedokoukal jsem opet se to nedalo. Jako vse od Novy ohodnoceno odpadem. Ja osobne tyto porady nepreferuju a radsi se podivam na vysledky na web. Mezi ceskymi filmovymi cenami vede Cesky lev. PS: je to fraska docetl jsem se z netu ze opet vyhral kaja gott a lucie cerno-bila. ()

Karel.Racek odpad!

Tak tohle je neuvěřitelná zhovadilost. Mistr je sice nesmrtelný ale fakt tohle už je vrchol. Dvouocasá huba se svou róbou perlila. Kvalita pořadu je špatná, moderátor si nedokáže ohlidat výherce/hosty, zvukař je naprostý amatér (ozvěna). ()