Martina Cole's Lady Killers

všechny plakáty
Velká Británie, 2008, 48 min

Drom

Chvilku mi trvalo, než jsem tu našel tuhle ptákovinu. Ale nenechal jsem se na své strastiplné cestě odradit, protože se převelice rád podělím o své bohaté dojmy z této nejnovější bulvární pohádky údajně známé spisovatelky. O které jsem v životě neslyšel, samozřejmě. Tedy, jaké to bylo... mňó... znáte to: "Sice o tom nic nevím, ale je to šokující. Ze záznamů je všechno jasné, ale nebudu vás obtěžovat uvedením jakýchkoliv zdrojů. Hlavně všechno několikrát zopakovat. Mohlo to být úplně jinak, ale určitě nebylo, protože si to nemyslím. O konkrétních událostech není skoro nic známo, ale naši herci vám předvedou zaručeně autentickou dramatizaci. Jen všechno několikrát zopakovat. Jo a zjednodušená bulvární optika není na škodu, naopak. Nepodložená konspirace taky neuškodí. Ještě přihodíme detailní psychologický profil od někoho, kdo má informace z doslechu, nejlépe ty, které mu dám sama. Jo a hlavně všechno několikrát zopakovat. No a tak to vopravdu bylo, čestný pionýrský... eh... novinářský." Aneb elegantní ukázka cucání z prstu roztažená z deseti minut na čtyřicet pět minut. Prostě další majstrštyk. ()