Rozená monstra

(pořad)
  • Česko Zabijáci od přírody (více)
Dokumentární / Reality-TV
USA, 2015, 45 min

Hadohlavci - Sean Duggan jede do Thajska a Arkansasu, aby zde našel hadohlavce, děsivou rybu, která umí chodit po souši a dokáže přežít několik dní mimo vodu.
Palovčík brazilský - Sean Duggan je na Kostarice. Chytá zde jednoho z nejjedovatějších pavouků na světě.
Krokodýl zabiják - Sean Duggan míří do Jihoafrické republiky, aby zde prověřil historky o 7metrovém krokodýlovi, který údajně zabil až 300 lidí.
Pakobra páskovaná - Sean Duggan míři do Austrálie, aby se zde setkal se smrtící pakobrou páskovanou a odhalil, co je pravdy na legendě o obřím mořském plazovi.
Vyhynulý varan - Sean je v Austrálii a stopuje legendárního vyhynulého varana, který údajně stále žije v pohoří Greater Blue Mountains.
Puma východní - Puma východní byla vyhubena už téměř před sto lety. Mohla by se přesto objevit na území USA? Sean Duggan se vydává do Kentucky odhalit pravdu.
Jaguár - Sean Duggan stopuje jaguáry v Mexiku a jako vědec se snaží pochopit, jak se tato největší americká kočka přizpůsobila měnícímu se prostředí. (National Geographic)