Tento intímny film odhaľuje legendárneho muža s bielymi saranovými obtiahnutými nohavicami, koženými vestami a holandským chlapčenským účesom, ktorým je ikonický Peter Berlin. (dwdb)

jiri.twist

Poučný dokument o člověku, který ze svých průměrných tělesných dispozic dokázal svým umem a schopností zaujmout vytěžit maximum z maxima v oboru, který jej vždy lákal. Narodil se za války v Německu (na území dnešního Polska) a přes Berlín, kde prožil mládí se nakonec dostal do San Francisca (SF). Běžnou, spíše hubenou postavu, „obohatil“ o chlapecký blond účes, využil tehdejší módy, rozkrok u kalhot si sešil ještě daleko více, takže se mu totálně análně zařezával (dole kalhoty do zvonu), ale hlavně si vyrýsoval vepředu svého ferdu (žádná obrovská hadice či kobra, jen optický klam), takto se promenádoval po ulicích SF a všichni se mohli zbláznit … Zřejmě asi jen mě to s odstupem doby připadá až nechutné, nicméně účel světí prostředky. Uvidíte v druhé půli i záběry z jeho dvou či tří pornofilmů, ale samozřejmě bez porna. 7677 ()