Killjoys: Vesmírní lovci

• Kanada Killjoys
Kanada, (2015–2019), 35 h 22 min (Minutáž: 42–43 min)

Aaron Ashmore, Hannah John-Kamen, Luke Macfarlane, Tamsen McDonough, Rob Stewart, Sarah Power, Morgan Kelly, Mayko Nguyen, Sean Baek, Christine Horne (více)

Série(5) / Epizody(50)

John a Dutch pracují jako killjoys, nájemní lovci, jejichž úkolem je na objednávku chytat nebo zabíjet zločince. Problém ale nastane ve chvíli, kdy musí John zabít někoho ze své rodiny... (TV Prima)

maddy

Neviem, či to má zmysel ešte komentovať. Mohol by som tu pokojne skopírovať komentár z nedávneho Dark Matter a sedelo by to takmer rovnako. Jednoducho ďalší lacný sci-fi seriál z dielne SyFy, ktorý nie je ničím, ale skutočne niečím výnimočný. A ja už k tomu nemienim byť ani v najmenšom ústretový. Opäť toporný herci (snáď okrem Ashmorea), smiešna snaha pôsobiť za každú cenu cool až to je trápne, primitívne dialógy, podpriemerný vizuál a príbeh, ktorý by ma šancu zaujať tak maximálne desaťročných. Keby radšej SyFy namiesto XY kópií toho istého vložila peniaze do jedného seriálu, ktorý by po dlhej dobe stal opäť zato, ale im nestačí Continuum, Defiance, Dominion a podobná sorta podpriemerností ktorú vysielajú posledné roky, musia prísť s ďalším podobným kúskom. PILOT: 1,5* (3/10) ()

Raketka29

Myslím že by nebylo od věci zakázat hodnocení seriálu hned a jen po pilotu. Začátek 2. série a ja Killjoys miluju víc a víc. Nesleduji každý scifi seriál tak nemohu říct který je lepší a který horší ale Killjoys mají pro mě zajímavý děj, vtipné dialogy a super obsazení. To že efekty pokulhávají jim klidně odpustím ;) ()

iXtr3m3

Na jednej strane by človek chcel dať len slabý priemer, ale čo keď sa s tou partou tak zžijete, že je ťažké, lúčiť sa? Silnejšie tri hviezdy. Súhlasím s komentármi niektorých, Aneela neskutočne otravná a totálne navyše, Pree a jeho orientácia ma srali, ale prežil som to a perfektná tvojica Aaron Ashmore a Luke Macfarlane. ()

Lacike

Príliš nenáročný sci-fi seriál. Ústredné trio hrdinov je celkom sympatické, triky a akcia sú solídny Syfy štandard, ale je to proste strašne neambiciózne. Mať tak 12, tak by som si vedel predstaviť sledovať 1 diel do týždňa, ale teraz už mi niečo takéto pripadá strašne nudné. Takže na to, aby som si urobil predstavu, mi stačili 2 diely a ďalej pokračovať nebudem. 4/10. ()

Davies182

PILOT: Nenudící akční céčková space opera s očividně nejnižším rozpočtem pro sci-fi žánr v historii televize. Jenomže nelajkujte to, když v tom hraje taková šťabajzna a když vám po hodině dojde, že se vlastně i celkem bavíte... Seriál, díky kterýmu sem zjistil, že má Iceman z X-Menů identický dvojče! ()

Seriálový Horizon Zero Dawn našel tvůrce

Seriálový Horizon Zero Dawn našel tvůrce

29.08.2022

Po úspěchu s komiksovou Umbrella Academy se showrunner Steve Blackman ujme na Netflixu rovněž adaptace populární hry Horizon Zero Dawn. Nebude na to navíc sám, po ruce bude mít ještě producentku… (více)